Cyberpunk 2077: Katastrofa, anebo jen selhání soudnosti?
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Cyberpunk 2077: Katastrofa, anebo jen selhání soudnosti?

Cyberpunk 2077: Katastrofa, anebo jen selhání soudnosti? | Kapitola 6

Michal Rybka

Michal Rybka

20. 12. 2020 12:00 55

Seznam kapitol

1. Kde se stala chyba? 2. O peníze jde až v první řadě 3. Doženeme za pochodu 4. Pro PC, nebo pro konzole? 5. Reset 6. Nemusí to být katastrofa

Na Cyberpunk 2077 jsme čekali osm let, přesto ho jen pár dní po uvedení Sony stáhlo ze svého PlayStoru. Na starších konzolích ale hra vypadá ještě hůř, než jsme čekali. Od Sony je to opravdu drastický krok – ale je to vůbec chyba vývojářů? Proč byl nedotažený produkt na Store vůbec připuštěn? Kdo za to může?

Reklama

Dnes se na Cyberpunk 2077 valí spousta kritiky – a pokud jde o to, že se marketéři CD Projektu pokusili zamaskovat nedostatky u konzolových verzí, je to kritika oprávněná. To, že obsahuje kvanta chyb, je také pravda, zřejmě bylo rozumnější hru prostě odsunout a pokračovat v debugu.

Nic ale není ztraceno! Nebylo by to poprvé, kdyby se zdánlivě ztracený případ otočil v to dobré. Pamatujete si No Mans Sky? Tato hra taky vypadala jako katastrofa – do doby, než si k ní tým sedl a opravil vše, co bylo rozbité a doplnil to, co vynechali. A pokud si na tuto kauzu nepamatujete, připomeňte si ji skvělým videem od Internet Historiana!

Hello Games se polepšili, vše napravili a ze zlého v dobré obrátili. Je na čase, aby to samé předvedl i CD Project Red!

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama