Mad Games Tycoon – šílená zábava s partou workholiků
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Mad Games Tycoon – šílená zábava s partou workholiků

Mad Games Tycoon – šílená zábava s partou workholiků | Kapitola 9

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

4. 10. 2016 06:00 6

Seznam kapitol

1. Game Dev Tycoon a spol. 2. Evoluce vývojářských tycoonů 3. Hra ve stylu Game Dev Tycoon 4. Vyvíjíme pořádný herní trhák 5. Vývojáři potřebují pomoc
6. Dokonalá prezentace 7. Mezi studiem a zákazníky 8. Fyzická výroba produktů vaší společnosti 9. Závěrečné shrnutí, hodnocení hry

Snili jste někdy o tom, že světu představíte svou vlastní hru? A propadli jste kouzlu tycoonů? Potom musíte mít i tuto hru. Mad Games Tycoon je totiž mnohem rozlehlejší a zábavnější než jakákoliv hra na vývojáře, kterou jsme kdy hráli a i na Steamu její hodnocení od hráčů předčí většinu moderních áčkových titulů.

Reklama

Mad Games Tycoon je nejobsáhlejším vývojářským tycoonem, který kdy vyšel. Kromě možností vzpomínaných výše vám umožní třeba výstavbu studia pro motion capture, vlastnění více různých vývojářských úseků (skvělé pro vyvážení portfolia her – velké AAA tituly můžete doplnit malými hvězdičkami, které často produkují mnohem vyšší zisky), podporování vývoje dalšími vývojářskými studii, ocenění jednotlivých herních titulů včetně určení přibalených dárků atp.

Díky spoustě možností vás potom staví do situací podobných těm, které musí řešit i skuteční videoherní vývojáři. Kromě samotné historie videoherních technologií tak na vlastní kůži poznáte i problém s budováním nové herní značky, problémy se špatnou pověstí společnosti nebo s vydáváním hry pod cizími vydavateli.

Výsledkem je naprosto famózní herní zážitek, který vás podobně jako Game Dev Tycoon rychle vcucne do děje, ale na rozdíl od něj vás bude bavit ještě po několik dalších rozehrání. Ostatně, dal vám Game Dev Tycoon pocítit, že za prodejním úspěchem nestojí jenom vývoj hodně dobré hry?

Mad Games Tycoon – šílená zábava s partou workholiků
i Zdroj: PCTuning.cz

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama