Minecraft bez NFT, Apple vyplatí odškodné za klávesnice a META žaluje Meta #TYDEN 25. července
Internet Článek Minecraft bez NFT, Apple vyplatí odškodné za klávesnice a META žaluje Meta #TYDEN 25. července

Minecraft bez NFT, Apple vyplatí odškodné za klávesnice a META žaluje Meta #TYDEN 25. července

Daniel Dočekal

Daniel Dočekal

25. 7. 2022 07:00 3

Seznam kapitol

1. To nejdůležitější, telegraficky, Internet, Webdesign 2. Hardware, software, mobilní aplikace, hry 3. Marketing, komunikace, bezpečnost, soukromí, právo 4. Sociální sítě, startupy, ekonomika, e-knihy

Katalogoví šmejdi se vrací. Nebezpečně rostoucí TikTok. Nothing je o ničem. Slack zdražuje a mění podmínky. Elon Musk bez trička. Microsoft má kopii Facebooku. Facebook radikálně mění newsfeed.

Reklama
Reklama

#TYDEN (týdenní přehled) je e-mailing, který vychází v neděli večer. Ve webové podobě vychází v pondělí ráno na PCTuning.cz. Jednotlivé „zprávičky“ se průběžně objevují na Twitteru @rychlofky.

Psala román a teď o něj přišla. Čínský cenzor zjistil, že obsahuje „nelegální“ obsah. Měla ho psát na lokálním disku, ne v síťovém editoru a úložišti. WPS se k problému staví vyhýbavě a odvolává se na „platné zákony“. Absurdní čínská cenzura v praxi.

Katalogoví šmejdi opět na scéně. Dřívější Fuzeplus se objevilo pod novým jménem, IČ i doménou – PremioveFirmy.cz. Praktiky stejné. Detaily v POZOR!!! DALŠÍ KATALOGOVÍ ŠMEJDI: PremiovéFirmy.cz aneb Reklama, co má nemá žádný smysl


Telegraficky

OpenVMS V9.2 pro x86 je venku ■ Tor Browser 11.5 je venkuOnion Browser pro iOS/iPad OS ■ Sony kupuje Repeat.gg ■ FlowfulNová verze LamaFusion ■ bashttp ■ Netflix kupuje Animal Logic ■ ChessguessrPretty Maps in PythonDaily Wrong ■ Amazon kupuje One Medical za 3,9 miliardy dolarů 


Internet, webdesign

Blokaci dezinformačních webů by měl upravit zákon chystaný ministerstvem vnitra. To k jeho přípravě přizvalo jen zástupce bezpečnostních složek, veřejné konzultace se konat nebudou.

S „lištami cookie“ je to od ledna velmi komplikované. Příklad jak je v Formulář pro dávky na bydlení posílal informace Googlu. Ministerstvo problém opravilo jen zčásti a komentář v Ochrání cookie lišty mé soukromí?

TikTok je nejrychleji rostoucí zdroj zpráv pro dospělé ve Velké Británii. A také šestý nejpoužívanější zdroj pro „mladé dospělé“ (16–24). Před je Instagram, Facebook, BBC One, Twitter a BBC web/app.

💡 Máte newsletter na Substacku?

Dejte vědět na rychlofky@gmail.com. Vzniká malý přehled českých newsletterů na Substacku. A objevíte se i v Doporučeních co Substack má jako funkčnost. Nebo #TYDEN přihoďte do svých doporučení, vrátíme vám to 😇

  • Jedno procento Miloše Čermáka – Texty i podcasty, hodně zajímaví hosté, neméně zajímavé texty.
  • pyré neovládneš, pyré letter – úvaha za ním je prostá. když mají všichni svůj newsletter, tak proč ne já?

 

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Související články

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning