Nejočekávanější hry pro PC na podzim 2018
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Nejočekávanější hry pro PC na podzim 2018

Nejočekávanější hry pro PC na podzim 2018 | Kapitola 3

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

26. 9. 2018 03:00 18

Seznam kapitol

1. Life is Strange 2 2. FIFA 19 3. Forza Horizon 4 4. Assassin´s Creed Odyssey
5. Cod: Black Ops 4, Call of Cthulhu 6. Overkill´s The Walking Dead, Grip 7. Hitman 2, Fallout 76 8. Battlefield V, Artifact

Po nudné letní sezóně provázené horky k zalknutí nebývale rychle udeřil podzim, ať už co se týče nepříjemného lezavého počasí, nebo i z pohledu zvýšené vydavatelské a vývojářské aktivity a velkého počtu vydávaných her her. Abyste o nic nepřišli, přinášíme vám přehled těch nejlepších her s oficiálním datem vydání ještě letos na podzim.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

včera 13:00
5
Reklama

Forza Horizon 4

Nejočekávanější hry pro PC na podzim 2018
i Zdroj: PCTuning.cz

Série Forza Horizon je jednou z nejsledovanějších a troufnu si tvrdit také nejoblíbenější závodní sérií současnosti. Tato série dokázala oslovit ostřílené fanoušky závodních her stejně jako příležitostné hráče. Vím to ze své vlastní zkušenosti, protože Forza Horizon je jedna z mála závodních her, které vždycky ráda nainstaluji a hraji i dlouhodoběji.

Na této sérii je skvělé, že se zatím s každým novým dílem zlepšuje. A podle prvních recenzí to bude stejné i u čtvrtého dílu, který má na serveru Metacritics průměrné hodnocení 89 % (6 kladných recenzí), respektive 92 % v případě xboxové verze (která má celkem 46 kladných recenzí).

Forza Horizon 4 nás bere na britské ostrovy, kde se budeme prohánět rozdílnými prostředími, ročními dobami a samozřejmě také dynamickým počasím. To znamená, že budeme závodit na sněhu, na blátě, na vodě i na prašných silnicích.

Další velkou novinkou Forza Horizon 4 je sdílený svět. V praxi to znamená, že kolem sebe můžete vidět ostatní hráče a třeba si s nimi popovídat nebo rovnou závodit. Pokud vám ovšem tato funkce vadí, můžete si vypnout onlinové prvky a užívat si závody čistě v singleplayeru jako i dřív.

Závodní hru Forza Horizon 4 navíc zdobí prvotřídní grafika, dokonalé ozvučení a naprosto famózní soundtrack, takže se opět stává jakousi výstavní skříní Microsoftu a zároveň i titulem, který prostě musíte mít. Ať to stojí, co to stojí.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama