Nejočekávanější hry pro PC na podzim 2018
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Nejočekávanější hry pro PC na podzim 2018

Nejočekávanější hry pro PC na podzim 2018 | Kapitola 2

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

26. 9. 2018 03:00 18

Seznam kapitol

1. Life is Strange 2 2. FIFA 19 3. Forza Horizon 4 4. Assassin´s Creed Odyssey
5. Cod: Black Ops 4, Call of Cthulhu 6. Overkill´s The Walking Dead, Grip 7. Hitman 2, Fallout 76 8. Battlefield V, Artifact

Po nudné letní sezóně provázené horky k zalknutí nebývale rychle udeřil podzim, ať už co se týče nepříjemného lezavého počasí, nebo i z pohledu zvýšené vydavatelské a vývojářské aktivity a velkého počtu vydávaných her her. Abyste o nic nepřišli, přinášíme vám přehled těch nejlepších her s oficiálním datem vydání ještě letos na podzim.

Reklama

FIFA 19

Nejočekávanější hry pro PC na podzim 2018
i Zdroj: PCTuning.cz

Pro příležitostné hráče bude asi hlavním tahákem fotbálku od EA Sports završení příběhového módu Cesta, kde byste se společně s Alexem Hunterem měli ucházet o vůbec nejlepší klubovou trofej – ušatý pohár Ligy mistrů.

Pokročilí hráči jistě ocení aktualizaci soupisek, stejně jako nový zápasový režim Division Rivals ve FIFA 19 Ultimate Team nebo jako úplně nový systém zpracování míče, který podstatně mění způsob jeho ovládání a klade důraz na význam prvního doteku.

Za zmínku potom stojí také načasované zakončení, díky němuž budete moci být při střelbě ještě efektivnější (nebo naopak), a dále třeba dynamické taktiky. Stejně jako v novém NHL (které bohužel opět není na PC) pak FIFA 19 pracuje také s fyzickými parametry hráčů, takže s některými lépe ustojíte souboje, zatímco s jinými každému utečete atd.

Pohyb ve FIFA 19 je zase o něco plynulejší, takže je radost prát se v ní o každý míč. Pokud tomu nevěříte, doporučuji vám stáhnout demo ze stránek Originu a některé tyto novinky si vyzkoušet na vlastní kůži. Máte na to ještě pár hodin. FIFA 19 vychází 28. září.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama