Nejočekávanější hry pro PC na podzim 2018
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Nejočekávanější hry pro PC na podzim 2018

Nejočekávanější hry pro PC na podzim 2018 | Kapitola 5

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

26. 9. 2018 03:00 18

Seznam kapitol

1. Life is Strange 2 2. FIFA 19 3. Forza Horizon 4 4. Assassin´s Creed Odyssey
5. Cod: Black Ops 4, Call of Cthulhu 6. Overkill´s The Walking Dead, Grip 7. Hitman 2, Fallout 76 8. Battlefield V, Artifact

Po nudné letní sezóně provázené horky k zalknutí nebývale rychle udeřil podzim, ať už co se týče nepříjemného lezavého počasí, nebo i z pohledu zvýšené vydavatelské a vývojářské aktivity a velkého počtu vydávaných her her. Abyste o nic nepřišli, přinášíme vám přehled těch nejlepších her s oficiálním datem vydání ještě letos na podzim.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

1. 12. 2023 13:00
15
Reklama

Call of Duty: Black Ops 4

Nejočekávanější hry pro PC na podzim 2018
i Zdroj: PCTuning.cz

Vývojářské studio Treyarch před pár hodinami vydalo trailer, který vydání Call of Duty: Black Ops 4 připomíná. Tento trailer obsahuje snímky přímo z hraní hry a jsou z něj zcela zřejmé všechny zásadní věci.

Call of Duty: Black Ops 4 nás vezme zpět v čase, a to do prostředí zamořeného zombie vojáky, ale také zombie tygry a další havětí. Záběry navíc přinášejí velmi atraktivní prostředí. Na konci traileru, který si můžete prohlédnout níže, potom Treyarch zdůrazňuje také multiplayer a nově přidaný Battle Royale mód.

Před pár dny proběhla beta hry. Její účastníci byli vesměs spokojení, takže pokud máte slabost pro FPS hry, zaškrtněte si v kalendáři 12. října, kdy tato hra vychází.

Call of Cthulhu

Nejočekávanější hry pro PC na podzim 2018
i Zdroj: PCTuning.cz

Call of Cthulhu je detektivní adventura s grafikou a RPG systémem ve stylu epizodické adventury The Council, které míchá se stísněnou atmosférou nedávno vyšlé akční adventury Vampyr (hlavní postavy obou her mají dokonce stejného dabéra).

Trošku vykřičníkem může být fakt, že hra změnila vývojáře. V roce 2014 ji začalo vyvíjet studio Frogwares (adventury s Sherlockem Holmesem), načež se jí ujalo studio Cyanide (akční adventura Styx). Nezbývá než doufat, že se na hře neprojeví rozdílné tvůrčí vize, protože prostředí i celkový koncept vypadají velmi zajímavě.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama