Nejočekávanější hry pro PC na podzim 2018
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Nejočekávanější hry pro PC na podzim 2018

Nejočekávanější hry pro PC na podzim 2018 | Kapitola 7

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

26. 9. 2018 03:00 18

Seznam kapitol

1. Life is Strange 2 2. FIFA 19 3. Forza Horizon 4 4. Assassin´s Creed Odyssey
5. Cod: Black Ops 4, Call of Cthulhu 6. Overkill´s The Walking Dead, Grip 7. Hitman 2, Fallout 76 8. Battlefield V, Artifact

Po nudné letní sezóně provázené horky k zalknutí nebývale rychle udeřil podzim, ať už co se týče nepříjemného lezavého počasí, nebo i z pohledu zvýšené vydavatelské a vývojářské aktivity a velkého počtu vydávaných her her. Abyste o nic nepřišli, přinášíme vám přehled těch nejlepších her s oficiálním datem vydání ještě letos na podzim.

Reklama

Hitman 2

  • Žánr: akční stealth
  • Datum vydání: 13. listopadu
  • Oficiální stránka hry: https://hitman.com/

Nájemný zabiják s kódovým označením vytetovaným přímo na holé lebce se z pohledného Marakéše přesouvá do ještě pohlednější Kolumbie. Internetem celkem nedávno proběhl trailer, který nové prostředí zdárně propaguje:

Kromě pěkných videí nás tvůrci zásobují také sliby o tom, že si pro nás připravili ještě realističtější umělou inteligenci a dále spoustu možností, jak se s ní vypořádat. Hitman 2 bude obsahovat také jakýsi tutoriál, v němž vám tato hra bude napovídat, co děláte špatně a jak situace můžete řešit jinak. Tato možnost jistě bude volitelným prvkem, který v případě, že budete chtít podpořit tuhou obtížnost, půjde vypnout.

Skutečně zásadních novinek v Hitman 2 ovšem moc nebude, snad kromě možnosti zahrát si tuto hru v kooperativním multiplayeru. Přesto jsou všechny představené detaily poměrně lákavé a podle mého názoru opět mohou pomoci vytvořit velkolepé stealth dobrodružství. Takže agenti, připravte si struny na škrcení, začínáme 13. listopadu.   

Fallout 76

Nebudu lhát, Fallout 4 pro mě byl obrovské zklamání. Do Fallout 76 přesto vkládám obrovské naděje, přináší totiž koncept, který mi přijde jako hodně funkční. Fallout 76 je technicky vzato příběhový prequel právě ke čtvrtému dílu, který bude založený na online hraní.

Každý hráč, respektive jeho avatar, bude ve světě skutečnou osobou, která zanechává stopy. Spolupráce je ovšem pouze dobrovolná, takže online složku Fallout 76 můžete klidně ignorovat a hrát si na vlastní pěst, v jakémsi improvizovaném singleplayeru.

Bethesda o Fallout 76 mluví v mnoha superlativech, ale mě v hlavě pořád jeden jenom jedna zmínka. Svět Fallout 76 by podle Bethesdy měl být ještě mnohem větší nežli svět ve Fallout 4. Zní to přímo fantasticky, ale já doufám, že nezůstane pouze u rozlohy, ale že k tomu tvůrci přidají i potřebné detaily. Zatím to však vypadá skutečně velmi hezky.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama