Největší herní překvapení zimy 2017/18
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Největší herní překvapení zimy 2017/18

Největší herní překvapení zimy 2017/18 | Kapitola 5

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

13. 3. 2018 03:00 8

Seznam kapitol

1. Railway Empire 2. Playerunknown’s Battlegrounds 3. FE 4. Subnautica 5. Bridge Constructor Portal
6. Into the Breach 7. Chuchel 8. Legendary Gary, Iconoclasts, Celeste 9. Gorogoa, Dragon Ball FighterZ

Vedle nákladných AAA titulů, které herní vydavatelé propagují dlouho před vydáním, se na herní scéně pravidelně objevují zajímavé nové hry, které nebyly předem příliš známé, ale s nimiž jsme se dokázali skvěle bavit. V našem dnešním článku proto najdete 12 největších herních překvapení vydaných v zimních měsících (na přelomu 2017/18).

Reklama

Bridge Constructor Portal

  • Žánr: logická
  • Datum vydání: 20. prosince
  • Oficiální stránka: http://www.clockstone.com
  • Hodnocení na Metacritics: 77 % / 6,2 b

Největší herní překvapení zimy 2017/18
i Zdroj: PCTuning.cz

Sérii Bridge Constructor, kde je vaším úkolem z různých stavebních součástek stavět mosty tak, aby vydržely nápor (nejčastěji) automobilů určitě znáte. Z této hry se stal hit na mobilech s Androidem a iOS a v jednu dobu byl všude.

Také vám asi nemusím představovat jeden z největších hitů společnosti Valve a to Portal. Logická hra o tvoření portálů takovým způsobem, abyste se dostali na konec levelu a vyhnuli se přitom všem nástrahám, pobláznila davy a zapsala se do historie takovým způsobem, že ji odtamtud už nikdo nevymaže.

Už podle názvu je jasné, že Bridge Constructor Portal mixuje obě tyto oblíbené hry v jeden celek. A výsledek je zajímavější, než možná tušíte.

Na začátku Bridge Constructor Portal vás čeká vtipný vstupní pohovor, který rozhodne, zdali se hodíte pro práci vědce v tajné laboratoři. Po usednutí na novou sesli pak už nic nebrání v tom, abyste se pustili do řešení úkolů, pro což jste byli najati. Úkoly jsou v podstatě mixem dříve zmíněných her. To znamená, že se svým pracovníkem (či pojízdným vozíkem) se musíte dostat přes rozlité chemikálie a to za pomoci klasických stavebních součástek, tak i portálů.

V některých úkolech je spojení Portalu a Bridge Constructor naprosto geniální a tak přirozené, že se vám tomu ani nechce věřit. Jinde to sice trochu dře, ale jakmile si zvyknete na herní systém, poradíte si i s těmito levely. Celkově vzato pak musím říci, že Bridge Constructor Portal dobře slouží pro odreagování a dokáže perfektně pobavit.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama