PCTuning Článek

Samsung R480 — malý, cenově dostupný a výkonný

tomas-sulc
Tomáš Šulc
2. 4. 2010 01:00 25 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Samsung R480 — hardware 2. Design, materiály, rozměry 3. Baterie, klávesnice, touchpad 4. Vstupy/výstupy, OS, příslušenství 5. Zvuk, chlazení, záruka 6. Testy procesoru 7. Testy operační paměti
8. Testy grafické karty - standardní 9. Testy grafické karty — rozšířené I 10. Testy grafické karty — rozšířené II 11. Testy grafické karty — rozšířené III 12. Testy pevného disku 13. Test výdrže akumulátoru 14. Vyhodnocení a závěr

Ačkoliv je náš trh otevřený již přes dvacet let, někteří výrobci u nás své produkty dlouho neprodávali. Ve světě počítačového hardwaru to byl třeba Samsung se svými notebooky. Od počátku roku ale u nás začala fungovat distribuce. A byla by velká škoda nepodívat se na jich malý 14" stroj, který o sobě zároveň tvrdí, že si poradí i s nejnovějšími hrami.

Reklama
Reklama

Anno 1404 Dawn of Discovery

Jako první jsem vyzkoušel budovatelskou strategii Anno 1404. Během testu na vysoké detaily se hra téměř celou dobu držela nad hranicí 30 fps a byla naprosto plynulá.

Call of Duty Modern Warfare 2

Call of Duty Modern Warfare 2 jsem vyzkoušel na nejvyšší detaily při čtyřnásobném vyhlazování hran. V tomto režimu sice hra byla v zásadě plynulá a v režimu jednoho hráče se dala bez problémů hrát, v multiplayeru je však potřeba naprosté plynulosti a pravděpodobně bude nutné vypnout třeba vyhlazování hran.

Colin McRae DiRT 2

Colin McRae DiRT 2 jsem vyzkoušel na nejvyšší detaily, samozřejmě bez teselace a SSAO režim, které notebook nepodporuje. Hra jela v rozmezí 25-30 fps, což je sice teoreticky plynulé, pro engine EGO je to však málo a pro naprosto plynulé hraní bude nutné některé detaily snížit.

Crysis

Crysis jsem vyzkoušel na střední detaily. Hra jela většinu času plynule, k několika poklesům pod 25 (a i pod 20) fps však během hraní došlo.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning