PCTuning Článek

Samsung R480 — malý, cenově dostupný a výkonný

Tomáš Šulc
Tomáš Šulc
2. 4. 2010 01:00 25 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Samsung R480 — hardware 2. Design, materiály, rozměry 3. Baterie, klávesnice, touchpad 4. Vstupy/výstupy, OS, příslušenství 5. Zvuk, chlazení, záruka 6. Testy procesoru 7. Testy operační paměti
8. Testy grafické karty - standardní 9. Testy grafické karty — rozšířené I 10. Testy grafické karty — rozšířené II 11. Testy grafické karty — rozšířené III 12. Testy pevného disku 13. Test výdrže akumulátoru 14. Vyhodnocení a závěr

Ačkoliv je náš trh otevřený již přes dvacet let, někteří výrobci u nás své produkty dlouho neprodávali. Ve světě počítačového hardwaru to byl třeba Samsung se svými notebooky. Od počátku roku ale u nás začala fungovat distribuce. A byla by velká škoda nepodívat se na jich malý 14" stroj, který o sobě zároveň tvrdí, že si poradí i s nejnovějšími hrami.

Reklama
Reklama

Stejně jako v případě Aceru Aspire 5740G minulý týden je pro mne i tentokrát výdrž na akumulátor opravdu špatná. I dnes musím zopakovat, že šetření na akumulátoru je šetření na špatném místě a dvě a půl hodiny kancelářské práce je v dnešní době opravdu málo. Doufejme alespoň, že Samsung časem uvolní ovladače, kterými by rozjel podporu NVIDIA Optimus tak, jak o tom píši v první kapitole. Tím by výdrž mohla o pár desítek minut stoupnout a situace by byla výrazně lepší. Ovšem pokud by si měl vsadit, tak se tak spíše nestane.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning