PCTuning Článek

Samsung R480 — malý, cenově dostupný a výkonný

tomas-sulc
Tomáš Šulc
2. 4. 2010 01:00 25 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Samsung R480 — hardware 2. Design, materiály, rozměry 3. Baterie, klávesnice, touchpad 4. Vstupy/výstupy, OS, příslušenství 5. Zvuk, chlazení, záruka 6. Testy procesoru 7. Testy operační paměti
8. Testy grafické karty - standardní 9. Testy grafické karty — rozšířené I 10. Testy grafické karty — rozšířené II 11. Testy grafické karty — rozšířené III 12. Testy pevného disku 13. Test výdrže akumulátoru 14. Vyhodnocení a závěr

Ačkoliv je náš trh otevřený již přes dvacet let, někteří výrobci u nás své produkty dlouho neprodávali. Ve světě počítačového hardwaru to byl třeba Samsung se svými notebooky. Od počátku roku ale u nás začala fungovat distribuce. A byla by velká škoda nepodívat se na jich malý 14" stroj, který o sobě zároveň tvrdí, že si poradí i s nejnovějšími hrami.

Reklama
Reklama

Far Cry 2

Tropický Far Cry 2 jsem hrál na nejvyšší detaily. To notebooku úplně nesedlo a poklesy pod 20 snímků za sekundu byly poměrně časté a hra se znatelně trhala. V praxi bude nutné snížit detaily.

Half-Life 2 Episode Two

Half-Life 2 Episode Two a veškeré hry založené na starším Source enginu vám poběží naprosto plynule na nejvyšší detaily včetně vyhlazování hran.

S.T.A.L.K.E.R. Call of Priypat

Nejnovější pokračování hry S.T.A.L.K.E.R. jsem vyzkoušel na nejvyšší detaily v DirectX 10.1 režimu bez vyhlazování hran. Hra se celou téměř dobu držela nad hranicí 25 fps a pokud patříte k méně náročným hráčům, nebude vám hraní dělat problémy.

Tom Clancy's H.A.W.X.

Simulátor Tom Clancy's H.A.W.X. jsem hrál na nejvyšší detaily včetně vyhlazování hran. V tomto režimu se však H.A.W.X. znatelně trhal a bude nutné vypnout nejméně AA, spíše však snížit i některé delší detaily.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning