Strange Brigade: Na lov mumií v single i multiplayeru
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Strange Brigade: Na lov mumií v single i multiplayeru

Strange Brigade: Na lov mumií v single i multiplayeru | Kapitola 6

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

4. 9. 2018 03:00 6

Seznam kapitol

1. Velké hry s malým rozpočtem 2. Něco mezi... 3. Egypt očima čtyř dobrodruhů 4. Pastičky na mumie 5. Grafika hry, HW náročnost 6. Závěrečné shrnutí, hodnocení hry

Vývojářské studio Rebellion se rozhodlo oživit portfolio svých her a místo dalšího Sniper Elite nám pro změnu seslalo Strange Brigade – akční hru zasazenou do starodávného Egypta, při níž se neubráníte vzpomínce na Tomb Raider nebo Uncharted. Kooperativní multiplayer pak připomene Left 4 Dead, ačkoliv Strange Brigade obsahuje i singleplayer.

Reklama

Strange Brigade je rozhodně příjemné překvapení. Tvůrci z Rebellion opět dokázali, že i s menším množstvím peněz mohou udělat hru, která bude konkurovat větším AAA titulům. A tentokrát se jim to povedlo mnohem přesvědčivěji, než v případě většiny předchozích titulů (snad kromě Sniper Elite 4, které bylo opravdu na hodně vysoké úrovni).

Strange Brigade je v podstatě mix několika herních titulů. Nejvíce čitelná je inspirace v sérii Tomb Raider (případně Uncharted), z nichž si berete zasazení a logické zádrhely, dále Left 4 Dead, odkud čerpala prvky pro kooperativní multiplayer, a pak třeba i Orcs Must Die!, která přinesla podobný systém pastí.

Osobně mám všechny tyto hry ráda, a jelikož jejich jednotlivé složky jsou ve Strange Brigade poskládány poměrně vkusně i s výsledným produktem jsem spokojená. Strange Brigade je snadno uchopitelná a můžete ji okamžitě konzumovat. Pokud k ní tímto způsobem budete přistupovat, odmění se vám spoustou hodin nenáročné zábavy.

Strange Brigade: Na lov mumií v single i multiplayeru
i Zdroj: PCTuning.cz

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama