Tip na pařbu: Osm nových her, které by vám neměly uniknout
Článek Tip na pařbu: Osm nových her, které by vám neměly uniknout

Tip na pařbu: Osm nových her, které by vám neměly uniknout

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

1. 6. 2017 07:00 18

Seznam kapitol

1. Styx: Shards of Darkness 2. Little Nightmares 3. What Remains of Edith Finch 4. Orcs Must Die! Unchained
5. Thimbleweed Park 6. NieR: Automata 7. Beat Cop 8. Outlast 2

Přinášíme vám seznam těch nejlepších her pro PC, které v posledních týdnech vyšly a často se jim nedostalo takové pozornosti, jakou by si zasloužily. V našem seznamu najdete stealth akční hry, napínavé strategie, vtipné adventury, strašidelné hororové hry i nezávislé herní projekty přesahující žánry. A něco málo je i zdarma!

Reklama
Reklama

What Remains of Edith Finch

Tip na pařbu: Osm nových her, které by vám neměly uniknout

Pořád ještě máte pocit, že hry jako médium jsou nedospělé a že nedokážou vyprávět silný příběh, při kterém zjihne každá duše? Tak to byste si rozhodně neměli nechat ujít hru What Remains of Edith Finch, ta vás totiž během pár desítek minut přesvědčí o úplném opaku.

What Remains of Edith Finch je trojrozměrná adventura, kterou tvoří několik kratších příběhů vyprávějících o jedné nefungující americké rodině. Každý tento příběh vám dává nahlédnout do života jednoho jejího člena, na problematiku se tak díváte několika různýma očima.

Tip na pařbu: Osm nových her, které by vám neměly uniknout

Příběh hry pokrývá dobu od začátku 20. století až po současnost. Různé příběhy rovná se různé myšlenky a různé prožitky, jisté je jenom to, že každý tento příběh končí smrtí daného člena rodiny. To ovšem vůbec nevadí. Hlavním tahákem What Remains of Edith Finch totiž není zábava z překonávání hádanek (i když jsou tu také), jako spíš příběh a možnost nahlédnutí do nejrůznějších duší. A poměrně impresivní je také prostředí – historický dům a jeho okolí.

Historie rodiny Finchových je naprosto okouzlující, má to ale jeden háček. Abyste si ji užili, musíte umět alespoň trochu anglicky. Pokud anglicky moc nerozumíte, mohlo by se vám stát, že vám to kouzlo uteče.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning