Velký výběr her na prázdniny: to nejlepší z posledních měsíců
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Velký výběr her na prázdniny: to nejlepší z posledních měsíců

Velký výběr her na prázdniny: to nejlepší z posledních měsíců | Kapitola 4

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

8. 6. 2015 03:00 19

Seznam kapitol

1. Total War: Attila, Hand of Fate, Homeworld Remastered Collection 2. Oddworld: Abe´s Oddysee - New ´n´ Tasty, Resident Evil: Revelations 2, Tormentum – Dark Sorrow 3. Assassin´s Creed Rogue, Cities: Skylines, Hotline Miami 2 4. Ori and the Blind Forest, Battlefield Hardline, Ironcast
5. Pillars of Eternity, Dead Synchronicity, Grand Theft Auto V 6. Mortal Kombat X, Assassin´s Creed Chronicles: China, Dungeons 2 7. Kerbal Space Program, Wolfenstein: The Old Blood, Project CARS 8. Dex, Invisible, Inc., Galactic Civilizations III

Letní prázdniny se blíží, takže je na čase zrekapitulovat, jaké nejlepší hry vyšly v posledních měsících. Co kdybyste mezi typickými letními aktivitami, jako je koupání, slunění či grilování, našli pár volných chvilek a chtěli pořádně zapařit, že? Krom provařených titulů se podíváme i na další skvělé hry, které neprovázela gigantická kampaň.

Reklama

Ori and the Blind Forest

  • Žánr: plošinovka
  • Datum vydání: 11. 3. 2015
  • Vývojář/vydavatel: Moon Studios/Microsoft Game Studios

Ori and the Blind Forest je na první pohled roztomilá plošinovka pro nejmenší děti. Na ten druhý ale pochopíte, že tahle hra vám zadarmo nic nedaruje a že příběh v ní vyprávěný taky není pro děti úplně ideální. Malá potvůrka Ori totiž ztratila kamaráda a nyní musí vynaložit všechny dovednosti k jeho zachránění. A že jich jsou spousty. Zpočátku neduživý Ori se tak postupem času stává strojem na zabíjení. Zdali mu to k záchraně kamaráda bude stačit, musíte zjistit sami.

Velký výběr her na prázdniny: to nejlepší z posledních měsíců
i Zdroj: PCTuning.cz

Ori and the Blind Forest na Steamu.

Battlefield Hardline

  • Žánr: akční
  • Datum vydání: 17. 3. 2015
  • Vývojář/vydavatel: Visceral Games/Electronic Arts

Pro někoho příjemné překvapení, pro jiného další velké zklamání. Tak by se ve stručnosti dala charakterizovat hra Battlefield Hardline. Odpůrci jí zazlívají především velkou podobnost s klasickými tituly z řady Battlefield, fanoušci zase sympaticky vyloženou policejní práci (v singleplayeru) a už konečně trošku rozdílnější hratelnost (v multiplayeru). Takže si vyberte. My jsme se vcelku bavili, ostatně dojmy ze hry najdete v naší recenzi.

Velký výběr her na prázdniny: to nejlepší z posledních měsíců
i Zdroj: PCTuning.cz

Battlefield Hardline na Originu.

Ironcast

  • Žánr: logická
  • Datum vydání: 26. 3. 2015
  • Vývojář/vydavatel: Dreadbit/Ripstone

Ironcast není hra, co by trhala prodejní rekordy. Spousta z vás o ní dokonce ani neslyšela, přesto se kolem ní utvořila skupinka zanícených fanoušků, která na ní nedá dopustit. Ironcast je totiž propracovaná mach3 hra s propracovanými taktickými souboji a lehkou inspirací ve FTL. Jo a málem bych zapomněla na cyberpunkový svět, ten taky stojí za zhlédnutí.

Velký výběr her na prázdniny: to nejlepší z posledních měsíců
i Zdroj: PCTuning.cz

Ironcast na Steamu.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama