PCTuning Článek

Watch Dogs: zkraťte si čekání na GTA V pro PC (recenze)

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
29. 5. 2014 03:00 47 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Příběh hry 2. Hackování 3. Hackování, reputační systém 4. Hackování a on-line hra 5. Náplň příběhových misí
6. Náplň příběhových misí, jízdní model 7. Vedlejší činnosti 8. Strom dovedností 9. Grafika, technické zpracování hry, HW nároky 10. Hudba, dabing, závěrečné hodnocení hry

Je to už rok, co vývojáři Ubisoftu na E3 předvedli hru Watch Dogs. Vypadala opravdu nádherně, takže jsme poctivě hltali každý screenshot, každý nový trailer i kusou informaci, která z autorů vypadla, a netrpělivě vyčkávali, až si tuhle pecku budeme moci zahrát. Nyní ta chvíle konečně nastala. Jaké je být v těle hackera Aidena Pierce?

Reklama
Reklama

Abych touto kapitolou zakončila trošku pozitivně, nechala jsem si nakonec hodnocení dabingu a především potom soundtracku. Profesionální dabing, za nějž evidentně dostal někdo dobře zaplaceno a adekvátně k tomu odvedl i svou práci, toho sice na zpackaném hlavním příběhu (a potažmo i na samotné hře) asi moc nevylepší, ovšem skvělý soundtrack určitě konečné hodnocení alespoň trošku vyzdvihne. Perfektní songy napříč všemi žánry si určitě nepustíte jen ve virtuálním rádiu ve hře, ale nejspíš si je přehrajete i na flashku nebo napálíte na CD a šoupnete do svého skutečného autorádia.

Znáte ten pocit, když se na něco moc těšíte a ono to nakonec nedopadne přesně podle vašich představ? Tak takový pocit mám z Watch Dogs. Ano, je to nadprůměrně dobrá hra a ano, nachází se v ní řada zajímavých prvků, které vás dokáží kvalitně pobavit. Jenže celek jako takový je spíše nevýrazným mišmašem, který pravděpodobně ještě hledá svou cestu.

V konkurenci sandboxových her a především v porovnání s GTA 5 potom Watch Dogs ztrácí poměrně hodně. Jeho výhodou je, že zatímco GTA 5 je v současné době k dispozici pouze na konzolích, Watch Dogs si můžete zahrát i na PC. Pokud by se však tyhle dvě hry na poli PC dostaly do přímého souboje, o jeho vítězi je rozhodnuto předem. Na příště je tedy co zlepšovat, ale i přesto se jedná o spoustu hodin poměrně kvalitní zábavy. A to se taky počítá.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning