Xiaomi Mi Band 1S: vylepšený sportovní náramek za hubičku
i Zdroj: PCTuning.cz
Mobilní zařízení Článek Xiaomi Mi Band 1S: vylepšený sportovní náramek za hubičku

Xiaomi Mi Band 1S: vylepšený sportovní náramek za hubičku

Martin Polický

Martin Polický

28. 12. 2015 14:00 4

Seznam kapitol

1. Xiaomi Mi Band 1S 2. Vzhled – v jednoduchosti je krása 3. Aplikace Mi Fit – co, kde a jak 4. Závěrem

Nositelná technika se stává čím dál více běžnou součástí našeho života. Sportovní náramky, přívěšky, chytré hodinky, brýle a další jsou vyhledávanými vánočními dárky, zejména u sportovně a technicky založených uživatelů. Jedna skupina si libuje ve sledování statistik, tu druhou pak těší praktičnost, kterou wearables poskytuje.

Reklama

Mezi nejčastěji kupované patří chytré náramky a chytré hodinky. Funkce často mají stejné – zaznamenávání denní aktivity a příjem notifikací z chytrého telefonu. Díky nižší pořizovací ceně mají však náramky lehce navrch.

V červnu tohoto roku jsme otestovali 6 nejlevnějších náramků dostupných na našem trhu. Tehdy se nám bohužel nepodařilo do testu zajistit nejzajímavější náramek v poměru cena/výkon – Xiaomi Mi Band. Dnes toto napravujeme a přinášíme vám recenzi ještě teplé novinky v podobě vylepšené verze Mi Band 1S a podívat se, čím se liší od staršího modelu.

Čínský Xiaomi čím dál více ukazuje, že lze vyrábět dobře udělanou elektrotechniku za rozumný peníz. Pravidelně na sebe upozorňuje svými chytrými telefony, které patří ke špičce v poměru cena/výkon. Naštěstí nezůstává pouze u telefonů a své know-how se snaží uplatnit i na poli tabletů, chytrých spotřebičů pro domácnost a wearables.

Když uvedlo Xiaomi svůj první chytrý náramek na trh, začalo jej prodávat v jednoduché nažloutlé papírové krabičce s hnědým logem na přední straně a etiketou se základními produktovými informacemi na spodní straně. V podobně vypadající krabičce Xiaomi prodává i svoji sportovní kameru Xiaomi Yi.

Xiaomi Mi Band 1S: vylepšený sportovní náramek za hubičku
i Zdroj: PCTuning.cz

Ani s novým modelem náramku s označením 1S se tradice nezměnila. Krabičku starší verze od novější prakticky na první pohled nerozeznáte. Liší se pouze texty na etiketě, které jsou stejně v čínštině, takže si našinec příliš nepočte.

Pod víčkem je uložené chytré tělo náramku v odklopitelném papírovém držáku. Pod ním se nachází řemínek, datový/nabíjecí kabel a rychlá uživatelská příručka, opět v čínštině.

Xiaomi Mi Band 1S: vylepšený sportovní náramek za hubičku
i Zdroj: PCTuning.cz

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama