PCTuning Článek

Acer Ferrari One 200 — malý a luxusní s příjemnou cenou

tomas-sulc
Tomáš Šulc
29. 1. 2010 01:00 32 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Acer Ferrari One — hardware 2. Design, materiály, rozměry 3. Baterie, klávesnice, touchpad 4. Vstupy/výstupy, OS, příslušenství 5. Zvuk, chlazení, záruka 6. Testy procesoru
7. Testy operační paměti 8. Testy grafické karty - standardní 9. Testy pevného disku 10. Test výdrže akumulátoru 11. Vyhodnocení a závěr

Již téměř rok je na trhu druhá generace notebooku Acer Ferrari s označením 1200. Notebook s cenou okolo třiceti tisíc korun je však pro většinu uživatelů příliš drahý a Acer proto na konci minulého roku uvedl řadu Ferrrari One. Ta nabízí sice méně výkonný, pro většinu uživatelů však stále dostatečný výkon. A hlavní je cena. Ferrari za 15 tisíc?

Reklama
Reklama

Výrobcem slibovaná výdrž na hranici pěti hodin se bohužel nekoná, což se dalo tak nějak čekat. Osobně jsem nakonec naměřil výdrž okolo tří hodin. To v dnešní době není nejvíce, zejména v kategorii malých přenosných notebooků, kam je Ferrari One určeno. Při běžném používání si většinou s třemi hodinami vystačíte, celý běžný pracovní den však bez připojení do sítě s Ferrari One neabsolvujete ani náhodou.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning