PCTuning Článek

Alan Wake — krásný, temný a krvavě náročný thriller

Tomáš Šulc
Tomáš Šulc
24. 2. 2012 02:00 56 Sdílej:

Seznam kapitol

1. MAX-FX engine třetí generace 2. Nároky hry, testovací sestava, metodika 3. Výsledky GK bez vyhlazování 4. Výsledky GK s vyhlazováním 5. Vliv procesoru na hru 6. Vliv nastavení na hru I
7. Vliv nastavení na hru II 8. Vliv nastavení na hru III 9. Galerie in game screenshotů 10. Výběr recenzí herních magazínů 11. Závěr

PC verze psychologického thrilleru Alan Wake to měla od začátku těžké. Ačkoliv ji Microsoft coby vydavatel nejprve úplně zrušil, nakonec jsme se s dvouletým zpožděním proti Xboxu 360 přeci jen dočkali. Je však po takové době vůbec o co stát? No to si pište! PC verze hry vypadá báječně a vrásky na čele vám budou dělat jen vysoké hardwarové nároky.

Reklama
Reklama

Zatímco nároky na výkon grafické karty jsou vysoké, nároky na výkon procesoru patří spíše k nižším a limitujícím prvkem bude téměř vždy grafické karta. Při testování s GeForce GTX 580 jsme totiž ověřili, že i slabý dvoujádrový Phenom II X2 od AMD s frekvencí pod 3 GHz má potenciál hru s příslušnou grafickou kartou rozběhat na více než dostatečných sedmdesát snímků za sekundu.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning