PCTuning Článek

Ano, funguje to – Lumosity vám zbystří mozek a zlepší paměť

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
16. 4. 2013 01:00 30 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Úvod 2. Jak to funguje 3. Představení her - 1. část 4. Představení her - 2. část 5. Hodnocení, závěr

Asi jste to už zaznamenali z otravných bannerů a vlezlých videí na YouTube – existuje něco jako Lumosity a zázračně se po tom zlepšuje výkon mozku. Nebylo nic jednoduššího, než neproplatit pár autorům honoráře a koupit za to Lucii předplatné na 4 týdny. Nejsou to jen plané řeči, trénink opravdu zlepší vaše schopnosti.

Reklama
Reklama

Zatímco některé dlouhodobě uznávané preparáty na zvyšování výkonu mozku se v nedávné době prokázaly jako naprosto neúčinné (Ginkgo Biloba), na trh si razí cestu mladší a v České Republice zatím poměrně neznámé metody, které však již nyní mají své výsledky za sebou. Jednou takovou metodou je i Lumosity, známé také pod označením Lumos Labs.

Lumosity je výzkumná společnost, která se zabývá zvyšováním výkonu mozku a neurovědou. Nabízí on-line stránky, na nichž se můžete zapojit do tréninkového programu, který v současné době nabízí 44 her z oblasti paměti, pozornosti, flexibility, rychlosti a řešení problémů.

Vzhledem k tomu, že během měsíčního testování programu přibyly celkem 4 hry, dá se předpokládat, že toto číslo dále ještě poroste. Ještě důležitější však je, že během této doby byly zaznamenány kladné výsledky a to nejen v podobě rostoucích Lumosity bodů, nebo příznivých žebříčků a grafů, kterými Lumosity uživatele zasypává, ale také v oblasti běžného života.

 

A jak to vlastně funguje?

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning