asus-n51t-levny-stroj-pro-obcasne-hrace
PCTuning Článek

Asus N51T - levný stroj pro občasné hráče

Tomáš Šulc
Tomáš Šulc
17. 4. 2009 03:00 11 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Asus N51T - hardware 2. Design, materiály, rozměry 3. Baterie, klávesnice, touchpad 4. Vstupy/výstupy, OS, příslušenství 5. Zvuk, chlazení, záruka 6. Testy TFT displeje
7. Testy procesoru 8. Testy operační paměti 9. Testy grafické karty - standardní 10. Testy pevného disku 11. Test výdrže baterie 12. Vyhodnocení a závěr

V minulých recenzích jsme se zaměřovali spíše na stroje stylové, přenosné a s integrovanou grafickou kartou. V dnešním článku proto snad konečně zase potěšíme ty, kteří chtějí na notebooku občas také i hrát. Asus N51T je osazen lákavým ATI Mobility Radeon HD 4650 a vyjde na velice přijatelné peníze. Padne vám do oka?

Reklama
Reklama

Vstupy/výstupy


-pro zvětšení klikněte-

Na levém boku je ExpressCard slot, pod ním čtečka paměťových karet, FireWire, výstup na anténu (TV je ve volitelném příslušenství), dvojice USB, digitální HDMI výstup na monitor, analogový výstup na monitor, ethernet a napájení ze zdroje.


-pro zvětšení klikněte-

Na pravé straně je jen optická mechanika, třetí USB port a otvor pro zámek typu Kensington.


-pro zvětšení klikněte-

Zezadu není kvůli displeji vůbec nic.


-pro zvětšení klikněte-

Zepředu jsou trochu neprakticky umístěné audio výstupy a eSATA.

Webová kamera

Ve víku jako obvykle najdete také webovou kameru, která však trpí klasickými nemocemi. Mám na mysli malý počet snímků za sekundu, takže obraz se zřetelně trhá, a také poměrně velkou odezvu kamery (odhadem cca 1,5 sekundy), takže při rychlejších pohybech je obraz značně rozmazaný a nečitelný.

Rozlišení kamery je jen VGA (tedy 640 × 480 bodů) a kvalitu obrazu můžete posoudit sami ze screenshotů z programu Skype.


-pro zvětšení klikněte-

Operační systém

K laptopu jsou jako obvykle přibalené Windows Vista v edici Home Premium. Systém je na počítači již předinstalován a recovery se dělá pomocí recovery DVD, které jsou součástí balení.

Příslušenství

Příslušenství není nijak bohaté, avšak na test jsem měl zapůjčenou novinářskou verzi notebooku.V té byly jen dvě DVD, páska na kabely a malá USB myška. V prodejní verzi budou ještě nějaké ty papírové a možná elektronické manuály, ale víc asi bohužel ne.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning