Chytré hodinky NO.1 G6 a náramek Hesvit G1 za tisícovku
PCTuning Článek

Chytré hodinky NO.1 G6 a náramek Hesvit G1 za tisícovku

Tomáš Luňák

Tomáš Luňák

23. 11. 2016 03:00 4

Seznam kapitol

1. Úvod 2. Balení + konstrukce 3. Synchronizace se zařízením 4. Ovládání a funkce – upozornění, telefon, zprávy 5. Ovládání a funkce – hudba, kalendář, fitness
6. Hesvit G1 band: hardware a parametry 7.  Synchronizace se zařízením 8. Ovládání a funkce 9. Závěr

V současnosti jsme zaplaveni stovkami modelů chytrých hodinek a fitness náramků od desítek výrobců. Za značkové ale zaplatíme tisíce korun. Kdo není ochotný utrácet tolik peněz, může zkusit levnější alternativy z Číny. Dvě takové alternativy v podobě chytrých hodinek a fitness náramku přinášíme v recenzi.

Reklama
Reklama

NO.1 G6

První zástupce levných chytrých hodinek je model G6 od společnosti NO.1. Tato čínská značka vznikla v roce 2011 a skoro šest let své existence již má ve svém portfoliu osmero chytrých hodinek, tři mobilní telefony a jeden fitness náramek. Jedná se o hodinky, které zcela jistě neurazí vzhledem a mají velmi kvalitní provedení. Dotykový display umožní snadné ovládání velkého množství funkcí, které nabízí a díky zabudovanému reproduktoru s mikrofonem vám umožní telefonovat i s mobilním telefonem zavřeným v krosně.

Chytré hodinky NO.1 G6 a náramek Hesvit G1 za tisícovku
Chytré hodinky NO.1 G6 a náramek Hesvit G1 za tisícovku

 

Hardware parametry

V této cenové kategorii zcela jistě nemůžeme čekat displej o takovém rozlišení, jako je tomu u konkurenčních výrobků za tisíce. Nižší rozlišení displeje má alespoň výhodu v menší spotřebě elektrické energie a hodinky tak vydrží nabité i dva dny v kuse při aktivním používání.

Čip

MTK2502

Bluetooth

V4.0

Display – velikost:

Dotykový

1.2 inch (3.048cm)

240 × 240px

Počet tlačítek

2

Konektor

Micro USB

Baterie

Lithium-polymer; 380mAh

Podporované OS

Android, iOS

Velikost

(L x W x H) 5.5 x 4.5 x 1 cm

Hmotnost

55 g

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning