Dead Space 3 — konzolový port s nízkými nároky
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Dead Space 3 — konzolový port s nízkými nároky

Dead Space 3 — konzolový port s nízkými nároky | Kapitola 11

Tomáš Šulc

Tomáš Šulc

18. 2. 2013 03:00 13

Seznam kapitol

1. Sedm let starý engine z The Godfather 2. Nároky hry, testovací sestava, metodika 3. Výsledky GK bez vyhlazování 4. Výsledky GK s vyhlazováním 5. Vliv procesoru na hru 6. Vliv nastavení na hru I
7. Vliv nastavení na hru II 8. Vliv nastavení na hru III 9. Vliv nastavení na hru IV 10. Galerie in game screenshotů 11. Výběr recenzí herních magazínů 12. Závěr

Od Vánoc uplynuly téměř dva měsíce a na trh se dostávají první hry nového roku. Jednou z nich je třetí pokračování hororové vesmírné střílečky Dead Space. Stejně jako u předchozích dílů byla PC verze hry připravována až dodatečně coby konzolový port. Spíš než perfektní grafika a zpracování tak potěší nízké hardwarové nároky.

Reklama

PCTuning.cz

Kdo to náhodou nezaznamenal, píšeme také vlastní recenze her. Sice ne tak podrobně a ne tak často jako specializované herní servery, zrovna Dead Space 3 nás ale neminul.

Hodnocení: 7/10; odkaz na recenzi 

Hrej.cz

Dead Space 3 — konzolový port s nízkými nároky
i Zdroj: PCTuning.cz

„Dead Space 3 je rozporuplná hra. Přes veškeré výtky a obavy se však autorům podařilo stvořit slušné pokračování. Survival horory patří mezi ohrožené žánry, a tak je třeba být shovívavý. Zkuste se přenést přes příklon k akci a uvidíte, že výsledek je mnohem lepší než poslední Resident Evil.“

Hodnocení: 7/10; odkaz na recenzi

Zing

Dead Space 3 — konzolový port s nízkými nároky
i Zdroj: PCTuning.cz

Kvalitní završení oblíbené hororové série. Nic z řady ven vybočujícího, jen pár skvělých nápadů a napínavý scénář, zabalený do jednoho z nejlepších audiovizuálů na současné generaci konzolí. A když se náhodou začnete nudit, střílejte mezi nohy.

Hodnocení: 9/10; odkaz na recenzi

Games.cz (konzolová verze)

Dead Space 3 — konzolový port s nízkými nároky
i Zdroj: PCTuning.cz

Když byl Dead Space 3 oznámen, trochu jsem měl obavu, aby se vše nezvrhlo v akční taškařici v Call of Duty stylu, jakou nám na podzim minulého roku předvedl Resident Evil 6. Obavy ale byly zbytečné, protože tu máme opět dobře vyváženou hru, která rozumně střídá akční pasáže, napětí a hororové momenty, jako tomu bylo u předchůdců. To vše navíc obohaceno o zajímavé novinky, které si budete užívat. Jen škoda několika slabších pasáží hlavně na začátku a nezáživných soubojů s lidskými protivníky, hodnocení mohlo být ještě o stupínek lepší. I tak je ale Dead Space 3 hra, za kterou se nemusíte bát utratit své peníze. Dostanete spoustu obsahu na několik večerů.

Hodnocení: 8/10; odkaz na recenzi

IGN (anglicky)

Dead Space 3 — konzolový port s nízkými nároky
i Zdroj: PCTuning.cz

The combat system and the world Visceral has crafted in Dead Space 3 is so expertly built and well-wrought, I found myself consciously overlooking my main criticisms, because I love playing it and spending time with it. This is an important distinction to make: loving a game while being fully aware of its faults. Dead Space 3, when played the way I've been playing it, on New Game+, is an engrossing and satisfying experience. But it requires ignoring the bad story and the numbing to-do lists. It then becomes all about building up the most powerful, best outfitted Isaac you can imagine. It’s here and here alone that Dead Space 3 succeeds, mostly in spite of itself.

Hodnocení: 7.8/10; odkaz na recenzi

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama