PCTuning Článek

HP MiniNote 2140 - elegantní kovový netbook

Tomáš Šulc
Tomáš Šulc
4. 6. 2009 21:00 23 Sdílej:

Seznam kapitol

1. HP MiniNote 2140 - hardware 2. Design, materiály, rozměry 3. Baterie, klávesnice, touchpad 4. Vstupy/výstupy, OS, příslušenství 5. Zvuk, chlazení, záruka 6. Testy TFT displeje
7. Testy procesoru 8. Testy operační paměti 9. Testy grafické karty 10. Testy pevného disku 11. Test výdrže baterie 12. Vyhodnocení a závěr

Před pár dny jsme se podívali na levný 12" notebook od Fujitsu Siemens, který je mířen jako konkurence pro netbooky. Do dnešního testu jsem proto zvolil zástupce z opačné strany barikády, tedy netbook. Do testu jsem vybral HP MiniNote 2140, jehož hlavními přednostmi jsou kovová šasi a velmi malé rozměry.

Reklama
Reklama

I přesto, že byl netbook osazen jen 3článkovou baterií se stopky nakonec zastavily na necelých třech hodinách. To na jednu stranu není málo, ale na druhou stranu jsou netbooky, které mají výdrž i dvojnásobnou. Pokud tedy chcete výdrž zvýšit, lze téměř v každém obchodě koupit 6článkovou baterii, se kterou výdrž stoupne na šest hodin. Nicméně musím opakovat, že jsem tuto baterii v nejvyšší výbavě automaticky čekal.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning