HTC Vive Cosmos Elite: Návrat ke kořenům VR
Článek HTC Vive Cosmos Elite: Návrat ke kořenům VR

HTC Vive Cosmos Elite: Návrat ke kořenům VR

Z. Obermaier

Z. Obermaier

6. 10. 2020 03:00 28

Seznam kapitol

1. HTC Vive Cosmos Elite 2. HTC Vive Cosmos Elite - Představení 3. Srovnání s Vive, Vive Pro, Cosmos a Index 4. Instalace HTC Vive Cosmos Elite
5. Kvalita obrazu a dojmy z hraní 6. Co si zahrát v roce 2020 7. Závěr

Původní verze HTC Vive Cosmos se moc nepovedla, velkou nevýhodou je horší tracking. Tento problém řeší vylepšená verze Elite, která je takovým mixem původního Vive a Cosmos. Kombinace starých a nových prvků sice řeší staré potíže, ale jiné přidělává. Jde celkově o posun k lepšímu a je vůbec co hrát?

Reklama
Reklama

Co si zahrát v roce 2020

HTC Vive Cosmos Elite: Návrat ke kořenům VR

Jak už jsem předeslal v úvodu, her vychází dost, ale většina nestojí ani za vyzkoušení. O krizi her pro VR hovoří i fakt, že pro letošní rok jsou jako největší pecky některé už dva roky staré hry. Konkrétně DOOM VFR už je dnes postarší titul, ale pořád jde o neskutečnou bombu. To nejlepší na VR je samozřejmě Half Life: Alyx, to musí vyzkoušet každý hráč. Přelomovou zombie akcí je také atmosférická The Walking Dead: Saints and Sinners. HTC také nabízí program Viveport Infinity. Za 400 Kč měsíčně můžete hrát stovky her zdarma. To není špatná nabídka. Celkově je to ale s AAA hrami hodně slabé. Koho by bavilo stále hrát Beat Saber.

DOOM: VFR

Half Life: Alyx

The Walking Dead: Saints & Sinners

LA Noire: The VR Case Files

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning