MSI GT640 — Core i7 na práci, GF GTS 250 na hraní
PCTuning Článek

MSI GT640 — Core i7 na práci, GF GTS 250 na hraní

Tomáš Šulc

Tomáš Šulc

15. 1. 2010 02:00 16

Seznam kapitol

1. MSI GT640 — hardware 2. Design, materiály, rozměry 3. Baterie, klávesnice, touchpad 4. Vstupy/výstupy, OS, příslušenství 5. Zvuk, chlazení, záruka 6. Testy procesoru
7. Testy operační paměti 8. Testy grafické karty - standardní 9. Testy pevného disku 10. Test výdrže akumulátoru 11. Vyhodnocení a závěr

V minulých několika testech notebooků jsme se zaměřili na malé počítače ze segmentu netbooků a CULV notebooků. Dnes proto přinášíme recenzi podstatně výkonnějšího kousku. Jde o notebook od společnosti MSI, která konečně uvedla na trh svůj model s procesorem Intel Core i7 a aby toho nebylo málo, přidala i obstojnou grafiku.

Reklama
Reklama
MSI GT640 — Core i7 na práci, GF GTS 250 na hraní

Jak se dalo čekat, výdrž notebooku na akumulátor není kvůli osazenému hardwaru nejvyšší, slabá výdrž na akumulátor je další z daní za výkonný hardware. Při hraní jsem naměřil jen něco přes hodinu a o moc lepší není situace ani při méně náročné práci. Při prohlížení internetu jsem se s vypětím všech sil dostal na hranici dvou hodin, což je v dnešní době silný podprůměr. Pokud chcete mít výkonný notebook a zároveň pracovat na cestách, budete si muset koupit větší akumulátor (v prodeji jsou 9článkové 78 Wh za 2500 korun) a raději s sebou nosit i ten původní.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning