Nejlepší nové hry na prázdniny
Hry Článek Nejlepší nové hry na prázdniny

Nejlepší nové hry na prázdniny | Kapitola 2

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

18. 7. 2016 03:00 20

Seznam kapitol

1. Průběh roku 2016 2. Salt and Sanctuary, Trackmania Turbo, Samorost 3 3. Dark Souls III, Battlefleet Gothic: Armada, DOOM 4. Overwatch, Total War, Dead Island: Definitive Coll.
5. Zaklínač 3: O víně a krvi, Hearts of Iron IV, Mirror´s Edge: Catalyst 6. Sherlock Holmes, Deadlight, Inside 7. Song of Deep, No Man´s Sky, Deus Ex: Mankind Divided 8. Grow Up, The Turing Test, Space Merchants: Days of Glory

Letní prázdniny i dovolené jsou v plném proudu a tak má spousta hráčů na hraní více času. A to je ideální příležitost dohonit to, na co během roku čas nezbýval. Připravili jsme pro vás seznam úspěšných a populárních herních novinek, které v poslední době vyšly i těch, které ještě mají vyjít v průběhu prázdnin a stojí za zahrání. Čím si můžete udělat radost?

Reklama
Reklama

Salt and Sanctuary

Žánr: akční RPG

Akční RPG viděné pohledem z boku, ve kterém budete hodně umírat. Podobně jako v sérii Dark Souls vás v Salt and Sanctuary čeká zajímavá mytologie obestřená tajemstvím, náročný soubojový systém a sbírání duší, o něž můžete při neuváženém riskování úplně přijít. Salt and Sanctuary lze hrát i na slabších počítačových sestavách, takže si ji můžete s sebou vzít ve starém notebooku třeba i na chalupu.

Nejlepší nové hry na prázdniny

  • Hodnocení: 84% / 7,9 b
  • Datum vydání: 17. března 2016
  • vývojář/vydavatel: Ska Studios

Trackmania Turbo

Žánr: závodní

Velmi rychlá závodní hra s arkádovým jízdním modelem. Buginy v ní představené mohou vybírat zatáčky nekonečnými drifty a skákat několik kilometrů vysoko. Tratě jsou pro tyto účely náležitě přizpůsobené – obsahují spoustu skokánků a lomených zatáček. Pokud byste navíc s výběrem tratí nebyli spokojeni, můžete si nějakou vytvořit. A projet si ji sami nebo s dalšími hráči či přáteli po internetu.

Nejlepší nové hry na prázdniny

  • Hodnocení: 79% / 6,8 b
  • Datum vydání: 24. března 2016
  • Vývojář/vydavatel: Nadeo / Ubisoft

Samorost 3

Žánr: adventura

Neskonale krásná adventura z pera českého vývojářského studia Amanita Design si vás jako jeho ostatní hry omotá kolem prstu. Ve hře se vydáte rozluštit záhadu kouzelné flétny, přičemž navštívíte hned devět různých planetek s vlastními obyvateli a hlavolamy. Hra je opět plně animovaná, takže se vám každá činnost převíjí před očima jako pohádka. To ovšem neznamená, že by Samorost 3 byla příliš lehká. Ba naopak.

Nejlepší nové hry na prázdniny

  • Hodnocení: 80% / 8,4 b
  • Datum vydání: 24. března 2016
  • Vývojář/vydavatel: Amanita Design
Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Pctuning