Nejlepší nové hry na prázdniny
Hry Článek Nejlepší nové hry na prázdniny

Nejlepší nové hry na prázdniny | Kapitola 4

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

18. 7. 2016 03:00 20

Seznam kapitol

1. Průběh roku 2016 2. Salt and Sanctuary, Trackmania Turbo, Samorost 3 3. Dark Souls III, Battlefleet Gothic: Armada, DOOM 4. Overwatch, Total War, Dead Island: Definitive Coll.
5. Zaklínač 3: O víně a krvi, Hearts of Iron IV, Mirror´s Edge: Catalyst 6. Sherlock Holmes, Deadlight, Inside 7. Song of Deep, No Man´s Sky, Deus Ex: Mankind Divided 8. Grow Up, The Turing Test, Space Merchants: Days of Glory

Letní prázdniny i dovolené jsou v plném proudu a tak má spousta hráčů na hraní více času. A to je ideální příležitost dohonit to, na co během roku čas nezbýval. Připravili jsme pro vás seznam úspěšných a populárních herních novinek, které v poslední době vyšly i těch, které ještě mají vyjít v průběhu prázdnin a stojí za zahrání. Čím si můžete udělat radost?

Reklama
Reklama

Overwatch

Žánr: akční MMO

Týmová střílečka pro šest hráčů na každé straně konfliktu, za níž stojí oblíbení vývojáři z Blizzardu. Ačkoliv nabízí barevnou, takřka dětskou grafiku, buďte připraveni na propracovanou hratelnost, která plyne především z velkého výběru hrdinů s rozdílnými vlastnostmi a potažmo i z široké nabídky strategií.

Nejlepší nové hry na prázdniny

  • Hodnocení: 91% / 7,0 b
  • Datum vydání: 23. května 2016
  • Vývojář/vydavatel: Blizzard Entertainment/Activision Blizzard

Total War: Warhammer

Žánr: tahová/real-time strategie

Komplexní tahová strategie s real-time souboji z prostředí Warhammeru. Spousta lidí tuto hru označuje za nejlepší počin od Creative Assembly od dob druhého Shoguna. Hra nabízí takřka kouzelnou atmosféru, několik rozdílných herních tříd a tudíž i stovky hodin hratelnosti jenom v singleplayeru. Když přijde na řadu multiplayer, prosezené hodiny u hry nejspíš už nespočítáte.

Nejlepší nové hry na prázdniny

  • Hodnocení: 86% / 7,5 b
  • Datum vydání: 24. května 2016
  • Vývojář/vydavatel: Creative Assembly/Sega

Dead Island: Definitive Collection

Žánr: akční RPG

Kolekce postapokalyptických RPG Dead Island a Dead Island: Riptide, která přináší vylepšenou grafiku a všechna DLC. Pokud tyto hry neznáte, dovolte malý popisek. Dead Island hry jsou zasazené na tropické ostrovy zaplavené zombie. Vaším úkolem je, dostat se z ostrovů pryč, což obnáší především souboje se zombie a vyrábění hodně zajímavých zbraní (jako například srp s elektrickými výboji, nebo baseballovou pálku pobitou čouhajícími hřebíky atd.).

Nejlepší nové hry na prázdniny

  • Hodnocení: 71% / 6,0 b
  • Datum vydání: 31. května 2016
  • Vývojář/vydavatel: Techland/Deep Silver
Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning