Nejlepší nové hry na prázdniny
Hry Článek Nejlepší nové hry na prázdniny

Nejlepší nové hry na prázdniny | Kapitola 7

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

18. 7. 2016 03:00 20

Seznam kapitol

1. Průběh roku 2016 2. Salt and Sanctuary, Trackmania Turbo, Samorost 3 3. Dark Souls III, Battlefleet Gothic: Armada, DOOM 4. Overwatch, Total War, Dead Island: Definitive Coll.
5. Zaklínač 3: O víně a krvi, Hearts of Iron IV, Mirror´s Edge: Catalyst 6. Sherlock Holmes, Deadlight, Inside 7. Song of Deep, No Man´s Sky, Deus Ex: Mankind Divided 8. Grow Up, The Turing Test, Space Merchants: Days of Glory

Letní prázdniny i dovolené jsou v plném proudu a tak má spousta hráčů na hraní více času. A to je ideální příležitost dohonit to, na co během roku čas nezbýval. Připravili jsme pro vás seznam úspěšných a populárních herních novinek, které v poslední době vyšly i těch, které ještě mají vyjít v průběhu prázdnin a stojí za zahrání. Čím si můžete udělat radost?

Reklama
Reklama

Song of Deep

Žánr: dobrodružná

Akční adventura ve stylu metroidvanie, v níž se s malou holčičkou vydáte hledat svého otce. Ve hře, která je zasazená kompletně pod hladinu moře, vás čeká spousta zajímavých objevů i možnost vylepšovat svoje dovednosti prostřednictvím zkušeností. A pak je tu samozřejmě také příběh, který je údajně velice povedený.

Nejlepší nové hry na prázdniny

  • Hodnocení: 77% / 5,0 b
  • Datum vydání: 12. července 2016
  • Vývojář/vydavatel: Insomniac Games

No Man’s Sky

Žánr: akční/explorační

No Man’s Sky je explorační adventura, v níž se vydáme objevovat vesmír, respektive jeho roztodivné planety. Hra láká především na náhodně generované světy, což by nám mělo zaručit prakticky nevyčerpatelné dobrodružství. Velmi lákavě vypadá také pastelově barevné tóny grafiky. Jenom se bojím, aby nás brzy neomrzely.

Nejlepší nové hry na prázdniny

  • Hodnocení: N/A
  • Datum vydání: 9. září 2016
  • Vývojář/vydavatel: Hello Games

Deus Ex: Mankind Divided

Žánr: akční

Po výstavě E3 je zřejmé, že Deus Ex: Mankind Divided nás nezklame. Bude se jednat o akční adventuru zasazenou do sci-fi světa Deus Ex, v níž budeme sbírat nové augmentace, tedy vylepšení pro svého hrdinu a to s cílem zničit agitku frakcí, které stojí proti augmentacím. A samozřejmě také přijít na to, co za tímto jednáním skutečně vězí.

Nejlepší nové hry na prázdniny

  • Hodnocení: N/A
  • Datum vydání: 23. srpna 2016
  • Vývojář/vydavatel: Nixxes Software/Square Enix
Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Pctuning