Nejlepší nové hry na prázdniny
Hry Článek Nejlepší nové hry na prázdniny

Nejlepší nové hry na prázdniny | Kapitola 5

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

18. 7. 2016 03:00 20

Seznam kapitol

1. Průběh roku 2016 2. Salt and Sanctuary, Trackmania Turbo, Samorost 3 3. Dark Souls III, Battlefleet Gothic: Armada, DOOM 4. Overwatch, Total War, Dead Island: Definitive Coll.
5. Zaklínač 3: O víně a krvi, Hearts of Iron IV, Mirror´s Edge: Catalyst 6. Sherlock Holmes, Deadlight, Inside 7. Song of Deep, No Man´s Sky, Deus Ex: Mankind Divided 8. Grow Up, The Turing Test, Space Merchants: Days of Glory

Letní prázdniny i dovolené jsou v plném proudu a tak má spousta hráčů na hraní více času. A to je ideální příležitost dohonit to, na co během roku čas nezbýval. Připravili jsme pro vás seznam úspěšných a populárních herních novinek, které v poslední době vyšly i těch, které ještě mají vyjít v průběhu prázdnin a stojí za zahrání. Čím si můžete udělat radost?

Reklama
Reklama

Zaklínač 3: Divoký Hon – O víně a krvi

Žánr: akční RPG

Rozsáhlé DLC, které uzavírá jednu z nejlepších her předešlého roku, Zaklínač: Divoký Hon. V tomto dobrodružství vás opět čekají nepříjemné morální volby, které se dost často promění v tragédii i pokud se sebevíc snažíte rozhodnout správně. Více se můžete dozvědět v naší recenzi Zaklínač 3: Divoký Hon – O víně a krvi, případně v recenzi/grafickém rozboru hry Zaklínač 3: Divoký Hon z minulého roku.

Nejlepší nové hry na prázdniny

  • Hodnocení: 92% / 9,1 b
  • Datum vydání: 31. května 2016
  • Vývojář/vydavatel: CD Projekt Red/Warner Bros. Interactive Entertainment

Hearts of Iron IV

Žánr: strategie

Ve hře se stáváte velitelem jednoho národa, s nímž se pokusíte opanovat svět. Hra začíná od těch nejmenších krůčků, jako je najímání generálů a výcvik vojáků, a pokračuje rozsáhlými válkami napříč různými kontinenty. Největší předností Hearts of Iron IV jsou její detailní možnosti, díky nimž můžete mít prakticky s každým rozehráním úplně jiné možnosti a strategické postupy.

Nejlepší nové hry na prázdniny

  • Hodnocení: 84% / 6,8 b
  • Datum vydání: 6. června 2016
  • Vývojář/vydavatel: Paradox Development Studio/Paradox Interactive

Mirror‘s Edge: Catalyst

Žánr: akční RPG

Faith se v tomto dobrodružství vydává zatočit s jednou nadnárodní korporací, která zatápí jí i celé její skupině. To obnáší spoustu parkourového běhání po vrcholcích mrakodrapů a tu a tam i nějaký ten souboj tělo na tělo. A jinak nic. Výborné pokračování slavného Mirror‘s Edge to sice není, ale někoho by tato hra přesto mohla potěšit. Více si můžete přečíst v naší recenzi/rozboru hry.

Nejlepší nové hry na prázdniny

  • Hodnocení: 75% / 3,7 b
  • Datum vydání: 7. června 2016
  • Vývojář/vydavatel: EA DICE / Electronic Arts
Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning