Nejlepší nové hry na prázdniny
Hry Článek Nejlepší nové hry na prázdniny

Nejlepší nové hry na prázdniny | Kapitola 3

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

18. 7. 2016 03:00 20

Seznam kapitol

1. Průběh roku 2016 2. Salt and Sanctuary, Trackmania Turbo, Samorost 3 3. Dark Souls III, Battlefleet Gothic: Armada, DOOM 4. Overwatch, Total War, Dead Island: Definitive Coll.
5. Zaklínač 3: O víně a krvi, Hearts of Iron IV, Mirror´s Edge: Catalyst 6. Sherlock Holmes, Deadlight, Inside 7. Song of Deep, No Man´s Sky, Deus Ex: Mankind Divided 8. Grow Up, The Turing Test, Space Merchants: Days of Glory

Letní prázdniny i dovolené jsou v plném proudu a tak má spousta hráčů na hraní více času. A to je ideální příležitost dohonit to, na co během roku čas nezbýval. Připravili jsme pro vás seznam úspěšných a populárních herních novinek, které v poslední době vyšly i těch, které ještě mají vyjít v průběhu prázdnin a stojí za zahrání. Čím si můžete udělat radost?

Reklama
Reklama

Dark Souls III

Žánr: akční RPG

Povedené pokračování kultovní herní série Dark Souls. Vyznačuje se nesmlouvavě vysokou obtížností spojené s velmi častým umíráním a také s herní mechanikou sbírání duší, kdy musíte dobře rozmýšlet, zdali si za ně koupíte něco hned, nebo zdali počkáte a budete riskovat (výměnou za větší množství prostředků). Oproti předešlým dílům přineslo Dark Souls III (konečně) pořádnou grafiku, takže je o důvod navíc, proč se v ní nechat týrat. O Dark Souls III si můžete přečíst více v naší recenzi.

Nejlepší nové hry na prázdniny

  • Hodnocení: 89% / 8,5 b
  • Datum vydání: 11. dubna 2016
  • Vývojář/vydavatel: From Software/ Bandai Namco Games

Battlefleet Gothic: Armada

Žánr: real-time strategie

Vesmírná real-time strategie na motivy klasické hry od Games Workshop. Ve hře se staráte o bitevní lodě, připravujete je do boje a nakonec je vedete do taktických bitev. Hra nabízí vcelku detailní mikromanagement a díky Unreal Engine 4 je na ní i docela dobrý pohled.

Nejlepší nové hry na prázdniny

  • Hodnocení: 77% / 7,4 b
  • Datum vydání: 21. dubna 2016
  • Vývojář/vydavatel: Tindalos Interactive/ Focus Home Interactive

DOOM

Žánr: FPS

DOOM je remake klasické střílečky viděné pohledem z první osoby, který v sobě umně kombinuje staré a nové prvky. Ve hře se opět podíváte na Mars, kde budete po stovkách vybíjet démony a to všemi myslitelnými zbraněmi včetně motorové pily, brokovnice nebo plazmové pušky. Bethesda klasické hry zkrátka oživovat umí, o čemž jsme se přesvědčili už ve Wolfensteinovi. O hře DOOM si můžete přečíst v naší recenzi/rozboru.

Nejlepší nové hry na prázdniny

  • Hodnocení: 84% / 8,3 b
  • Datum vydání: 13. května 2016
  • Vývojář/vydavatel: id Software/Bethesda Softworks
Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Pctuning