Proč a jak za časů izolace něco dělat rukama
i Zdroj: Pctuning
Internet Článek Proč a jak za časů izolace něco dělat rukama

Proč a jak za časů izolace něco dělat rukama | Kapitola 5

Michal Rybka

Michal Rybka

13. 2. 2021 03:00 17

Seznam kapitol

1. Bez praxe nejsou koláče 2. Ponorka jak vyšitá 3. Skládejte 4. Naučte se automatizovat 5. Vyrábějte ve 3D 6. A nakonec klasika

Čím dál tím víc věcí děláme počítačově – a s tím se do jisté míry vytrácí tradiční zručnost. Je ale práce „rukama“ potřebná a užitečná i dnes? A pokud ano, jak se učit a cvičit v časech, kdy skoro ani nesmíme vystrčit nos ze dveří?

Reklama
Reklama

Pokud jste na moderní modelaření, můžete se zabavit s 3D tiskem, i když ten je časově náročný, hlučný a u řady procesů využívá chemikálie, které nejsou optimální pro použití doma. Pro modelaření s velkým detailem dnes frčí cenově dostupné resinové DLP tiskárny, ty ale vyžadují znalosti a přípravu pro to, aby dodávaly 3D tisky spolehlivě a bezpečně. Pokud však máte nějakou temperovanou a dobře odvětrávanou dílnu, může to být ta nejzajímavější věc, kterou se můžete naučit.

Anebo to můžete zkusit ručně, bude to méně přesné, ale o to zábavnější.

S trochou cviku uděláte i dost šílené věci.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning