Shadow of the Tomb Raider: Lara na svém vrcholu
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Shadow of the Tomb Raider: Lara na svém vrcholu

Shadow of the Tomb Raider: Lara na svém vrcholu | Kapitola 6

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

18. 9. 2018 03:00 13

Seznam kapitol

1. Ray Tracing není jediný tahák 2. O Laře bez Lary 3. Stejný, ale přesto jiný 4. Ještě větší důraz na plížení 5. Nathan Drake jako hlavní vzor 6. Závěrečné shrnutí, hodnocení hry

Videoherní krasavice Lara se představila v závěrečném díle plánované trilogie a ačkoliv není úplně bez chyb, předvedla se v tom nejlepším světle, jaké jsme zatím u moderní reinkarnace Tomb Raideru zažili. Zklamaní nebudou ani fanoušci série, ani hráči, kteří se o sérii zatím nezajímali. PS: Grafika vás okouzlí i bez ray tracingu.

Reklama

Shadow of the Tomb Raider je i přes slabší vykreslení postav a obecně přes nezáživný příběh hra, kterou chcete hrát a dohrát na sto procent.

Inspirace v herní sérii Uncharted této akční adventuře významně pomohla, ať se jedná o zábavnější a velkolepější logické hádanky, nebo o barvité a velmi zajímavé prostředí Mexika a Peru.

Novinek v Shadow of the Tomb Raider zrovna moc není, ale všechny už tak zábavnou hratelnost vkusně prohlubují a je radost je používat. Důraz je kladen na stealth postup hrou, dochází však i na akčnější pasáže, kde si opět vystačíte jenom s brokovnicí či kulometem a i ty mají co do sebe. Logické hádanky působí zajímavěji a velkolepěji a v lezení a skákání se stále nachází dostatek napětí.

Celkově vzato Shadow of the Tomb Raider považuji za nejlepší díl série.

Shadow of the Tomb Raider: Lara na svém vrcholu
i Zdroj: PCTuning.cz

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama