PCTuning Článek

Kanály na Youtube, které se (ne)vyplatí sledovat

Miroslav Ježek
Miroslav Ježek
13. 5. 2021 03:00 18 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Ať to sviští 2. Hardware 3. Hry 4. Zbraně 5. Pel mel

Inu, jak pro koho. Každý má jiné preference a zájmy a nepochybně budu v komentářích proklet, počastován nevhodnými přívlastky a exkomunikován. Doporučení, co sledovat, je tak trochu nesmyslné, každý sleduje to, co chce. Ale třeba se trefím do zájmů několika čtenářů a najdou zde něco zajímavého.

Reklama
Reklama

Zbraně

Demolition Ranch

Kdo jiný by mohl být na prvním místě, než neúnavný veterinář Matt Carriker? Provozuje Demolition Ranch (mimo jiné), kde vymýšlí a testuje naprosto kruciální a zásadní životní otázky. Třeba jak moc ohnutá hlaveň je ještě průchozí? Nebo, zastaví střelu hromada sýra? Uznejte, že bez takových vědomostí nemá smysl ráno ani vstávat z postele. Ale nejen zbraně, Matt si často zve různé podivíny, jako Robert Oberst (účastník World Strongest Man) a s ním se třeba pokoušel zdemolovat auto obřím „mečem“. Inu, jsou to veselí chlapíci.

hickok45

O něco serióznější je vysloužilý učitel, jenž testuje všemožné palné haraburdí. Poněvadž má vlastní střelnici (to má v USA snad každý druhý, jak to tak vypadá, nebo si ji udělá, například ze školy), povětšinou ho najdeme, kterak míří na nějaké kovové prase. K tomu dodává hromadu informací o samotné zbrani, nějaké tipy (třeba jak u M1 Garand nepřijít o palec) a sem tam to proloží dlouhým povídáním a různými historkami. Takového souseda by chtěl mít každý.

Kentucky Ballistics

V Kentucky žije jeden Scott a tak trochu (trochu víc) obšlehnul schéma Demolition Ranch, například včetně úvodních komických scének, ale chytlo se to a Scott může vesele dál střílet do stolů, melounů, barvy, gelu, aut a kdo ví čeho příště. V posledním videu ovšem ukázal, kterak mu vybouchl .50 SLAP (lepší verze armor piercing) do ksichtu. Díky štěstí, výcviku a přítomnosti otce to přežil.

Polenar Tactical

Skupina ze Slovinska, jež se věnuje výcviku se zbraněmi, technikám použití, osvětě veřejnosti, převádí staré nemohoucí občany přes přechod a podobně. Kromě toho i oplývají nekonečnou zásobou střeliva a humorem a kupříkladu video, co všechno za havěť můžete potkat na střelnici, je jedno z nejlepších.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning