Největší herní průšvihy a propadáky posledních let
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Největší herní průšvihy a propadáky posledních let

Největší herní průšvihy a propadáky posledních let | Kapitola 2

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

25. 2. 2014 03:00 75

Seznam kapitol

1. Alone in the Dark, Dark Void 2. Aliens vs. Predator, Aliens: Colonial Marines 3. Rogue Warrior, The Walking Dead: Survival Instinct 4. Duke Nukem Forever, Rage
5. Fable 3, Diablo III 6. Mass Effect 3, Dead Island: Riptide 7. SimCity, Need for Speed: Most Wanted (2012) 8. Battlefield 4, Call of Duty: Ghosts

Vydání každého AAA titulu předchází mediální masáž. Často se těšíme, hltáme každý nový screenshot a začínáme věřit všem promyšleným marketingovým kecům. Jenže s uvedením nadšení často střídá silné rozčarování. Většinou ale rychle zapomeneme – s výjimkou her z tohoto seznamu. Na taková zklamání se totiž zapomenout nedá. Nikdy!

Reklama

Aliens vs. Predator

  • Vývojář: Rebellion
  • Vydavatel: Sega
  • Datum vydání: 16. 2. 2010
  • Průměrné hodnocení (metacritic): 68/100, 7.5/10

Původně velice ambiciózní titul táhla k zemi naprosto odbytá singleplayerová část, která velice často sklouzávala k nudě a šedi a atmosférou se ani na chvíli nedokázala přiblížit k o deset let staršímu předchůdci. V době svého vydání navíc hra Aliens vs. Predator trpěla mnoha nedodělky a bugy – až jsme se divili, že Rebellion něco takového vůbec dokázali pustit mezi lidi. Většina chyb sice byla časem záplatována, na díru v našem srdci však záplata zatím neexistuje.

Největší herní průšvihy a propadáky posledních let
i Zdroj: PCTuning.cz

Aliens: Colonial Marines

  • Vývojář: Gearbox Software
  • Vydavatel: Sega
  • Datum vydání: 12. 2. 2013
  • Průměrné hodnocení (metacritic): 45/100, 3.4/10

Už nějaký ten pátek bychom mohli vědět, že hry podle filmů (nebo naopak) většinou dopadají jako kapitální prů...švih – zvlášť pokud jsou tvořeny podle takových ikon, jako je film Vetřelec. Mohli bychom vědět, ale nevíme, respektive jsme tedy doufali, že tohle bude výjimka. Na Aliens: Colonial Marines totiž pracovalo vývojářské studio Gearbox Software, což jsou ti samí lidé, kteří pracovali i na hitovkách Brothers in Arms a Borderlands. Žel bohu, titul Aliens: Colonial Marines působil spíše jako slabé interaktivní DVD, které vám v obchodě přibalí jako bonus při pořízení filmu.

Největší herní průšvihy a propadáky posledních let
i Zdroj: PCTuning.cz

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama