Největší herní průšvihy a propadáky posledních let
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Největší herní průšvihy a propadáky posledních let

Největší herní průšvihy a propadáky posledních let | Kapitola 5

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

25. 2. 2014 03:00 75

Seznam kapitol

1. Alone in the Dark, Dark Void 2. Aliens vs. Predator, Aliens: Colonial Marines 3. Rogue Warrior, The Walking Dead: Survival Instinct 4. Duke Nukem Forever, Rage
5. Fable 3, Diablo III 6. Mass Effect 3, Dead Island: Riptide 7. SimCity, Need for Speed: Most Wanted (2012) 8. Battlefield 4, Call of Duty: Ghosts

Vydání každého AAA titulu předchází mediální masáž. Často se těšíme, hltáme každý nový screenshot a začínáme věřit všem promyšleným marketingovým kecům. Jenže s uvedením nadšení často střídá silné rozčarování. Většinou ale rychle zapomeneme – s výjimkou her z tohoto seznamu. Na taková zklamání se totiž zapomenout nedá. Nikdy!

Reklama

Fable 3

  • Vývojář: Lionhead Studios
  • Vydavatel: Microsoft Game Studios
  • Datum vydání: 17. 5. 2011
  • Průměrné hodnocení (metacritic): 75/100, 5.3/10

Epesní završení RPG série? Ani omylem! Tohle Peter Molyneux společně s vývojářským studiem Lionhead Studios pěkně podělal! Příliš jednoduchá obtížnost (obtížnostní mód hardcore na počítači nám trn z paty skutečně nevytrhl), ale především naprosto tragické ovládání hry, rozpolcený příběh i herní mechanismy a do toho „3D obraz“, z kterého nás tak leda bolela hlava. Fuj, takhle teda ne!

Největší herní průšvihy a propadáky posledních let
i Zdroj: PCTuning.cz

Diablo III

  • Vývojář: Blizzard Entertainment
  • Vydavatel: Blizzard Entertainment
  • Datum vydání: 15. 5. 2012
  • Průměrné hodnocení (metacritic): 88/100, 3.9/10

Herní kritici přijali druhé pokračování legendárního Diabla vcelku pozitivně, široká hráčská veřejnost však byla na nohách a kdyby mohla, před okny Blizzardu by pořádala mohutnou protestní akci. V čem byl problém? Čekali jsme více legendárních předmětů, delší příběhovou linku a temnější grafický styl. Nesedl nám ani systém rozdělování zkušenostních bodů a nejspíš by se toho našlo ještě mnohem víc. Port hry pro konzole dopadl paradoxně o třídu lépe než jeho předvoj pro PC.

Největší herní průšvihy a propadáky posledních let
i Zdroj: PCTuning.cz

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama