Největší herní průšvihy a propadáky posledních let
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Největší herní průšvihy a propadáky posledních let

Největší herní průšvihy a propadáky posledních let | Kapitola 3

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

25. 2. 2014 03:00 75

Seznam kapitol

1. Alone in the Dark, Dark Void 2. Aliens vs. Predator, Aliens: Colonial Marines 3. Rogue Warrior, The Walking Dead: Survival Instinct 4. Duke Nukem Forever, Rage
5. Fable 3, Diablo III 6. Mass Effect 3, Dead Island: Riptide 7. SimCity, Need for Speed: Most Wanted (2012) 8. Battlefield 4, Call of Duty: Ghosts

Vydání každého AAA titulu předchází mediální masáž. Často se těšíme, hltáme každý nový screenshot a začínáme věřit všem promyšleným marketingovým kecům. Jenže s uvedením nadšení často střídá silné rozčarování. Většinou ale rychle zapomeneme – s výjimkou her z tohoto seznamu. Na taková zklamání se totiž zapomenout nedá. Nikdy!

Reklama

Rogue Warrior

  • Vývojář: Rebellion
  • Vydavatel: Bethesda Softworks
  • Datum vydání: 1. 12. 2009
  • Průměrné hodnocení (metacritic): 29/100, 3.4/10

Rogue Warrior je dalším zářezem pro vývojářské studio Rebellion, které na nás od dob Sniper Elite a Rogue Trooper chrlí samé nedomrlé tituly. V případě Rogue Warrior nám byl naslibován autentický příběh válečného veterána, do nějž měla být zabalena zábavná akce a stealth pasáže s velice působivými fatalitami. Místo toho jsme však dostali nudnou a navíc zbytečně vulgární střílečku s lehce podprůměrnou kvalitou. Je až s podivem, že tihle chlapci se ještě pořád drží vývoje her a nepečou místo toho ve fastfoodu hamburgery.

Největší herní průšvihy a propadáky posledních let
i Zdroj: PCTuning.cz

The Walking Dead: Survival Instinct

  • Vývojář: Terminal Reality
  • Vydavatel: Activision
  • Datum vydání: 19. 3. 2013
  • Průměrné hodnocení (metacritic): 38/100, 2.5/10

Papírově byla hra The Walking Dead: Survival Instinct předurčena k úspěchu – univerzum populárního televizního seriálu, k tomu dvě hratelné postavy, z nichž jedna byla Daryl, zdaleka nejoblíbenější herec seriálu (druhou byl potom jeho bratr Merl). No a navrch samozřejmě velice zábavná akční hra se spoustou promyšlených stealth pasáží. Vývojářskému studiu Terminal Reality se bohužel podařilo naplnit jen to univerzum a to ještě značně sporadicky. Jinak šlo o technicky zastaralý titul s grafikou, která by se mohla rovnat tak možná slabšímu titulu z PS2, a s příběhem plochým jako hrudník Kate Moss.

Největší herní průšvihy a propadáky posledních let
i Zdroj: PCTuning.cz

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama