Utopený telefon: Jak ho přivést zpět k životu?
i Zdroj: PCTuning.cz
Mobilní zařízení Článek Utopený telefon: Jak ho přivést zpět k životu?

Utopený telefon: Jak ho přivést zpět k životu? | Kapitola 8

Dominik Liebezeit

Dominik Liebezeit

23. 3. 2016 06:00 30

Seznam kapitol

1. Návrat do reality 2. Jako ryba ve vodě 3. Co budeme potřebovat 4. Čtyři kroky první pomoci při nehodě
5. Rozebrání telefonu 6. Samotná záchrana 7. Složení a otestování telefonu 8. Závěr

Navzdory popularnímu trendu a tvrzení mnoha billboardů telefony stále nejsou ideální parťák do aquaparku, na focení podmořské fauny, a nedají se beztrestně topit ve sklenici s pivem. Jak dát v domácích podmínkách utopenému telefonu první pomoc a přivést ho zpět k životu? Záchranu neodkládejte, rychlé jednání je polovina úspěchu!

Reklama

Chytré telefony se staly běžnou součástí našich životů, doslova. A jako takové jsou s námi téměř všude, což s sebou přinaší rizika. Prasklá sklíčka a utopené telefony patří k těm nejčastějším problémům. Z nějakého důvodu notebooky a telefony přitahují skleničky s červeným vínem, hrnkem kakaa, kávy nebo sklenicí coca-coly. Se současným hypem kolem polévání telefonu šampaňským se vyplaovování telefonů dostává na úplně novou úroveň.

Snad vám dnešní návod aspoň trochu pomohl, že když už budete mít smůlu a telefon utopíte, budete vědět co máte dělat, abyste předešli daleko větším škodám, a při troše štěstí a šikovnosti si telefon zase dali dopořádku.

Telefon a voda k sobě prostě nepatří
i Zdroj: PCTuning.cz
Telefon a voda k sobě prostě nepatří

  

Příští rok budeme možná s příchodem nové genererace na tomto místě řešit rozmixované telefony a jak je slepit dohromady. Uvidíme co si na nás vývojáři přichystají za překvapení, až „vodotěsné“ telefony přestanou být dostatečně cool. Máme vodotěsnost, prachuvzdornost, odolnost proti škrábání, tak napříště už snad zbývá jen vymyslet telefony, které přežijí i vzteklé mrsknutí na zeď...

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama