Call of Juarez Bound in Blood - western se vším všudy
Hry Článek Call of Juarez Bound in Blood - western se vším všudy

Call of Juarez Bound in Blood - western se vším všudy | Kapitola 7

Tomáš Šulc

Tomáš Šulc

1. 7. 2009 03:00 13

Seznam kapitol

1. Chrome engine čtvrté generace 2. Nároky hry, testovací sestava, metodika 3. Výsledky grafických karet s Edge AA a 1× AF 4. Výsledky grafických karet s 4× MSAA a 16× AF
5. Vliv nastavení na hru I 6. Vliv nastavení na hru II 7. Závěr

Uplynuly necelé tři roky a na herní trh přichází nástupce akční hry Call of Juarez s podtitulem Bound in Blood od poslkých vývojářů Techland. Hra je založena na nové generaci Chrome enginu, který si vývojáři sami naprogramovali a my se jako obvykle podíváme, jak dobře je hra optimalizovaná.

Reklama
Reklama
Call of Juarez Bound in Blood - western se vším všudy

Call of Juarez Bound in Blood potěší všechny majitele slabších počítačových sestav. Chrome engine 5 se totiž povedl a grafika hry sice nenabízí to nejlepší jako třeba nedávno vydaná ArmA 2, GTA IV či Crysis, ale hra stále vypadá poměrně slušně a co je hlavní, hýbe se výborně i na méně výkonných grafických kartách. I s takovou NVIDIA GeForce 9600 GT si hru v rozlišení 1680 × 1050 px zahrajete naprosto plynule na nejvyšší detaily včetně vyhlazování hran.

Také nároky hry na výkon procesoru jsou minimální. Testovaný Core 2 Duo na 3 GHz si s hrou poradil hravě a dle ohlasů uživatelů není žádným problémem i slabší procesor jak jsou starší Athlony X2 a hrát se se skřípěním zubů dá i na jednojádrových čipech jako je Athlon 64.

Sečteno a podtrženo se Call of Juarez Bound in Blood po stránce grafiky, enginu a optimalizace povedl. Na jednu stranu zde nejsou ty nejlepší efekty a nejdetailnější textury, ale na druhou stranu jde o hru s mírně nadprůměrně slušnou grafikou, kterou si na vysoké detaily zahrají i majitelé pomalejších počítačů, což průměrného hráče bez GeForce GTX 295 a Core i7 v PC potěší asi nejvíce.

Poděkování

Za zapůjčení hry k testování děkujeme českému distributorovi, kterým je Cenega.

Za zapůjčení hardwaru k testování děkujeme společnostem Alza.cz, Asus, Gigabyte, Dell, Intel a MSI.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Pctuning