PCTuning Článek

Euro Truck Simulator 2 — kamiony s povedenou grafikou

Tomáš Šulc
Tomáš Šulc
1. 11. 2012 02:00 34 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Evropa ve zbrusu nové grafice 2. Nároky hry, testovací sestava, metodika 3. Výsledky GK bez vyhlazování 4. Výsledky GK se zapnutým vyhlazováním 5. Vliv procesoru na hru 6. Vliv nastavení na hru I
7. Vliv nastavení na hru II 8. Vliv nastavení na hru III 9. Vliv nastavení na hru IV 10. Vliv nastavení na hru V 11. Galerie in game screenshotů 12. Závěr

Když se řekne simulátor kamionové dopravy po Evropě, řadě hráčů se vybaví neuvěřitelná nuda. Přesto si tento koncept získal mnoho fandů a druhý díl u nás aktuálně patří mezi nejprodávanější hry. Kompletní proměnou mimo jiné prošla i grafika, která je jedním slovem parádní a má i poměrně rozumné hardwarové nároky.

Reklama
Reklama

Zatímco nároky na výkon grafické karty má Euro Truck Simulator 2 vysoké, nároky na výkon procesoru jsou nízké a hra s výkonnými procesory škáluje jen v nízkém rozlišení 1280 × 1024 px. I nejslabší testovaný procesor AMD Phenom II X2 s frekvencí pod 3 GHz však bohatě postačí k tomu, aby ETS 2 s patřičně výkonnou grafickou kartou běžel v průměru okolo šedesáti snímků za sekundu. Průměrně výkonné dvoujádro tak k hraní bohatě postačí. Z grafů je navíc dobře patrné, že vícejádrové procesory hra neumí využít.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning