PCTuning Článek

Euro Truck Simulator 2 — kamiony s povedenou grafikou

Tomáš Šulc
Tomáš Šulc
1. 11. 2012 02:00 34 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Evropa ve zbrusu nové grafice 2. Nároky hry, testovací sestava, metodika 3. Výsledky GK bez vyhlazování 4. Výsledky GK se zapnutým vyhlazováním 5. Vliv procesoru na hru 6. Vliv nastavení na hru I
7. Vliv nastavení na hru II 8. Vliv nastavení na hru III 9. Vliv nastavení na hru IV 10. Vliv nastavení na hru V 11. Galerie in game screenshotů 12. Závěr

Když se řekne simulátor kamionové dopravy po Evropě, řadě hráčů se vybaví neuvěřitelná nuda. Přesto si tento koncept získal mnoho fandů a druhý díl u nás aktuálně patří mezi nejprodávanější hry. Kompletní proměnou mimo jiné prošla i grafika, která je jedním slovem parádní a má i poměrně rozumné hardwarové nároky.

Reklama
Reklama

Hustota trávy


Hustota trávy Vysoká (po najetí myší se zobrazí Vypnuto)

Pokud snížíte kvalitu trávy na minimum, přestane se tráva úplně vykreslovat. Výkon však výrazně vzrostl z 49 na 58 fps.

Kvalita stínů


Kvalita stínů Ultra (po najetí myší se zobrazí Vypnuto)

Po snížení kvality stínů se stíny ve hře přestaly vykreslovat. Výkon vzrostl o tři snímky na výsledných 45 snímků za sekundu.

Velikost stínů textury


Velikost stínů textury Vysoká (po najetí myší se zobrazí Nízká)

Nastavení s matoucím názvem velikost stínů textury mění kvalitu (detailnost) stínů. Snížení tohoto nastavení na minimum přineslo zrychlení vykreslování hry z 38 na 41 snímků za sekundu.

Kvalita počasí


Kvalita počasí Ultra (po najetí myší se zobrazí Nízká)

Nastavení kvality počasí mění, zda se při dešti od silnice odráží světla a obrysy vozidel. Výkon po snížení kvality tohoto efektu vzrostl z 35 na 40 snímků za sekundu.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning