Lego Saturn V / Apollo
PCTuning Článek

Naprosté šílenství: Saturn V / Apollo

Michal Rybka
Michal Rybka
15. 5. 2021 03:00 16 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Naprosté šílenství 2. Věrnější stavebnice 3. Kráva od LEGO 4. První stupeň 5. Pod panely prvního stupně 6. S citem 7. Pět obrovských motorů 8. Druhý stupeň
9. Na šest minut stoupání 10. Třetí drobeček 11. Špunti na jeden špunt 12. LEM a miniLEM 13. I počítač pro Apollo 14. Jsme kompletní 15. Největší odpadek v historii 16. I po stavbě si vyhrajete

Projekt Apollo je považován za ohromný technologický úspěch Američanů. Čím více ho ale studujete, tím odvážnější a šílenější vám začne připadat: Je to úplně na hlavu. A velmi dobře to vysvětluje, proč jsme s létáním na Měsíc přestali!

Reklama
Reklama

Stavebnice LEGO Ideas 92176 LEGO® NASA Apollo Saturn V je pořádná „kráva“. Má symbolický počet 1969 dílů, což není až tak mnoho, ale to, co z ní vznikne, je ohromné.

Dvanáct balíčků a manuál. Nutno podotknout, že toto Lego je „reissue“, původní verze má označení 21309 a cena je oproti nové edici trojnásobná.

Manuál je tradičně dobře zpracovaný, včetně historie projektu Apollo. Mimochodem, pokud byste chtěli i rampu, tak tu dělá alternativní výrobce v Číně.

Stavebnice je ohromná v tom, že vám dovolí postavit si naprosto libovolnou letovou fázi Saturnu V / Apolla. Naprosto každou, lze to rozkládat a skládat – v tom je síla Lega!

Všechny fáze od startu až po přistání jsou popsány, chybí jen cesta zpět.

Naprosto miluju fakt, že si Lego nikdy neopustí vtípek – a nechá zapózovat své návrháře, tentokrát v šedesátkovém stylu!

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning