To nejlepší z videoherní výstavy Gamescom 2018
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek To nejlepší z videoherní výstavy Gamescom 2018

To nejlepší z videoherní výstavy Gamescom 2018 | Kapitola 4

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

23. 8. 2018 03:00 45

Seznam kapitol

1. Oznámení nových grafik 2. Battlefield V, Shadow of the Tomb Raider 3. Control, Metro Exodus 4. Cyberpunk 2077, Fallout 76
5. AC Odyssey, Just Cause 4, Rage 2 6. Devil May Cry 5, Life is Strange 2 7. Mutant Year Zero, The Settlers, Desperados 3 8. Několik dalších zajímavých teaserů/trailerů/gameplay videí

Videoherní výstava Gamescom má za sebou první dva dny, takže to nejlepší už máme za sebou (kdo by s odhalením čekal na sobotu, že?). Ačkoliv si vývojáři většinu ohlášení odbyli už na E3, nových a velmi zajímavých informací a videí je nepřeberné množství. Prošli jsme je a pročistili a přinášíme vám esenci všeho, co by vám nemělo ujít.

Reklama

Cyberpunk 2077

To nejlepší z videoherní výstavy Gamescom 2018
i Zdroj: PCTuning.cz

Už dávno je jasné, že Cyberpunk 2077 bude oplývat ctnostmi jako je česká lokalizace nebo absence mikrotransakcí. Jelikož hra vyjde až v roce 2020, nedá se čekat, že bychom se dočkali nějakých záběrů z hraní, Gamescom 2018 však přinesl rekapitulaci dosavadních informací.

Cyberpunk 2077 bude pohledem z první osoby viděná hra zasazená do cyberpunkového města, ve kterém se to hýří lidmi s implantáty a extravagantními účesy, stejně jako létajícími automobily. V létajících automobilech bohužel jezdit nebudeme, na druhou stranu ale budeme mít k dispozici futuristické technologie. A z nich by měly vycházet některé speciální schopnosti.

Vyslanec CD Projektu dále naznačil, že příběh hry bude kritizovat politiku a obecně svět, ve kterém žijeme (a žít budeme). Součástí videa, které na svých stránkách uveřejnil deník IGN společně s rozhovorem, jsou pak dosavadní záběry ze hry stejně jako skripty. Všechny ty obrázky vypadají naprosto perfektně a společně s těmi pár informacemi z Cyberpunk 2077 už teď dělají hru, kterou prostě musíte mít.

Fallout 76

To nejlepší z videoherní výstavy Gamescom 2018
i Zdroj: PCTuning.cz

Fallout 76 je v mnoha ohledech naprosto jedinečný. Tak například místo starých perků nabídne stovky karet a mutace, zaměřený bude převážně na online multiplayer (ale nepůjde o MMO, hra bude spíše komornější) a nenajdete ho na Steamu, ale pouze na Bethesda.net.

Na Gamescomu se přitom tento klenot ukázal ve zcela odpovídajícím světle – kresleným trailerem, který vtipně, ale přitom trefně ukazuje na neutěšené podmínky postapokalického světa, ve kterém se to hemží nebezpečnými potvorami, a ve kterém mají lidé nedostatek téměř všeho.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama