To nejlepší z videoherní výstavy Gamescom 2018
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek To nejlepší z videoherní výstavy Gamescom 2018

To nejlepší z videoherní výstavy Gamescom 2018 | Kapitola 6

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

23. 8. 2018 03:00 45

Seznam kapitol

1. Oznámení nových grafik 2. Battlefield V, Shadow of the Tomb Raider 3. Control, Metro Exodus 4. Cyberpunk 2077, Fallout 76
5. AC Odyssey, Just Cause 4, Rage 2 6. Devil May Cry 5, Life is Strange 2 7. Mutant Year Zero, The Settlers, Desperados 3 8. Několik dalších zajímavých teaserů/trailerů/gameplay videí

Videoherní výstava Gamescom má za sebou první dva dny, takže to nejlepší už máme za sebou (kdo by s odhalením čekal na sobotu, že?). Ačkoliv si vývojáři většinu ohlášení odbyli už na E3, nových a velmi zajímavých informací a videí je nepřeberné množství. Prošli jsme je a pročistili a přinášíme vám esenci všeho, co by vám nemělo ujít.

Reklama

Devil May Cry 5

To nejlepší z videoherní výstavy Gamescom 2018
i Zdroj: PCTuning.cz

Vývojář/vydavatel Capcom na Gamescomu uveřejnil datum vydání Devil May Cry 5 (dočkáme se 8. března 2018) a to samozřejmě doprovázel efektní trailer. V něm se vrací hlavní hrdina Nero ze 4ky, na konci videa však do akce zasáhne také Dante z pátého dílu. Návrat série zpět do područí Capcomu se podle všeho na kvalitě hry nijak nepodepsalo. Naopak, vyhlídky jsou docela optimistické.

Life is Strange 2

To nejlepší z videoherní výstavy Gamescom 2018
i Zdroj: PCTuning.cz

Po několika týdnech, kdy jsme se dočkali pouze teaserů a několika málo náznaků plus předskokana v podobě přibližně dvouhodinové epizody s názvem The Awesome Adventures of Captain Spirit (stáhnout a hrát ji můžete zdarma), nám Gamescom konečně přinesl skutečný trailer.

Přibližně minutu a půl dlouhé video je zaměřené na protagonisty Seana a Daniela Diazovi, dva malé bratry (9 a 16 let), kteří se vydali na cestu do Mexika. Tvůrci uvádí, že hra se bude soustředit právě na vztah dvou bratrů a na potřebu vzdělávat svého bratra a přitom dospívat. Life is Strange 2 přinese spoustu problémů, s nimiž se budeme moci identifikovat, a která nám způsobí morální dilemata a vyvolají hromadu otázek.

Life is Strange 2 přinese „úplně nové obsazení“ a „spoustu nových nastavení“ stejně jako „originální soundtrack“ francouzského skladatele Jonathana Moraliho, který ozvučil i původní hru. A DONTNOD nezapomněli ani na „tajemnou nadpřirozenou moc“.

Pokud se už teď těšíte, mám jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Vydání hry je naplánováno už na konec září, jenže hra bude vycházet epizodicky. To znamená, že k dispozici bude pouze první díl a vydání dalších dílů přijde až později.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama