Bing AI tak trochu zešílela. Trochu hodně #TYDEN ~ 20. února
i Zdroj: Pctuning
Internet Článek Bing AI tak trochu zešílela. Trochu hodně #TYDEN ~ 20. února

Bing AI tak trochu zešílela. Trochu hodně #TYDEN ~ 20. února

Daniel Dočekal

Daniel Dočekal

20. 2. 2023 07:00 1

Seznam kapitol

1. To nejdůležitější, Internet, Webdesign 2. Hardware, software, mobilní aplikace, hry 3. Marketing, komunikace, bezpečnost, soukromí, právo 4. Sociální sítě, startupy, ekonomika, e-knihy, podcasty

Google ztrácí kontrolu. Muskův účet na Twitteru ztrácí dosah, nechal změnit algoritmus. Nejsilnější značky v streamingu. Snapchat má 750 milionů uživatelů. Z-Library je zpět.

Reklama

„Google ztrácí kontrolu“ píše Tech Crunch ohledně schopností Google v AI. Má to ale háček, podle jiných je Google v AI mnohem dál než Open AI. To si pouze získalo pozornost a přízeň médií zpřístupněním ChatGPT veřejnosti. Tohle bude zajímavé sledovat.

Muskův účet na Twitteru ztrácí dosah. Muska to trápí nesmírně, až tak, že to vedlo k vyhazovu inženýra, co s tím samozřejmě neměl nic společného. Jen nevyhověl Muskově představě, že mizející dosah a reakce jsou způsobené tím, že Muska jeho vlastní lidé omezují a skrývají. (The Verge)

Musk nechal inženýry Twitteru zvýšit počet svých tweetů poté, co Biden získal více zobrazení (Ars Technica)

Nespokojenost Muska s mizejícím dosahem jeho tweetů vedla k selhání Twitteru. Snaha o „opravu“ algoritmů způsobila to, že se objevoval pouze Elon Musk a odpovědi na jeho twety. (TheVerge)


#TYDEN k poslouchání

Bing i Google ukazují „vyhledávání“ s #ai. Google si uřízl ostudu, Bing ukázal jen předpřipravené ukázky a musíte čekat, jestli vás pustí dovnitř. Jenže, může ChatGPT být vyhledávač? #TYDEN k poslouchání: Nahradí AI Google? ChatGPT a vyhledávání


Internet, webdesign

Co je nového v Google Lighthouse 10 (Google)

Společný reklamní podnik společností Deutsche Telekom, Orange, Telefonica a Vodafone, který má konkurovat Meta a Google, získal bezpodmínečné antimonopolní schválení EU. Cíl? Zbavit se nadvlády #bigtech v reklamě. Splnitelný? Těžko. (Reuters)

Od počátku roku 2023 platí nový MediaRating, český systém hodnocení médií. (NFNZ)

Přes 10 tisíc webů s WordPressem napadeno adware dodávajícím podvodně reklamy AdSense.  (Hacker News)

Nejsilnější značky v streamingu? Na prvním místě Amazon Prime Video 

Michal Klíma jako vládní zmocněnec končí, s plánem proti dezinformacím neuspěl.  Výsek Klímovy agendy teď přebírá poradce pro národní bezpečnost Tomáš Pojar. A „žádný další akční pláne nepotřebujeme“ zní, jako kdyby ten původní byl stále ve hře. (Médiář)

Podle zákona o digitálních službách musí online platformy zveřejňovat počty uživatelů EU: YouTube 401 milionů, Facebook 255 milionů, Instagram 250 milionů, TikTok 125 milionů, Twitter 101 milionů. (Politico)


💡 Máte newsletter na Substacku?

Dejte vědět na rychlofky@gmail.com. Vzniká malý přehled českých newsletterů na Substacku. A objevíte se i v Doporučeních co Substack má jako funkčnost. Nebo #TYDEN přihoďte do svých doporučení, vrátíme vám to 😇

Dubánci na Subtacku! Je to tak, Dubánčí středník se čerstvě přestěhoval z Mailchimpu. Takže... Pravidelné zpravodajství ze světa dubánků a spousta vtipných fotek pro zlepšení nálady uprostřed týdne.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Související články

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning