Dishonored — umělecký skvost s nízkými nároky
Článek Dishonored — umělecký skvost s nízkými nároky

Dishonored — umělecký skvost s nízkými nároky | Kapitola 9

Tomáš Šulc

Tomáš Šulc

25. 10. 2012 03:00 19

Seznam kapitol

1. Nejrozšířenější engine současnosti opět na scéně 2. Nároky hry, testovací sestava, metodika 3. Výsledky GK bez vyhlazování 4. Výsledky GK se zapnutým vyhlazováním 5. Vliv procesoru na hru
6. Vliv nastavení na hru I 7. Vliv nastavení na hru II 8. Galerie in game screenshotů 9. Výběr recenzí herních magazínů 10. Závěr

Dishonored je dle ohlasů jedním z největších překvapení této herní sezóny. Technickou vyspělostí hra sice nepřekvapí, použit byl Unreal Engine 3, na druhou stranu je výtvarné zpracování hry výborné a na Dishonored je radost pohledět. Potěší také hardwarové nároky, duchovního nástupce Thiefa si zahraje téměř každý.

Reklama
Reklama

Hrej

Dishonored — umělecký skvost s nízkými nároky

„Dishonored není jen následovníkem veleslavného jména Thief. Je jeho nástupcem! Uznejte sami, to je kompliment hodný začervenání se.“

Hodnocení: 10/10; odkaz na recenzi

Games.cz

Dishonored — umělecký skvost s nízkými nároky

Horký kandidát na hru roku a pro milovníky Thiefa jedna z nejdůležitějších her posledních let. Příběh o pomstě se stává exhibicí hráčské svobody a nespočtu možností, jak se popasovat s rozličnými úkoly. Zaručuji vám, že i po dohrání se do Dunwallu budete vracet.

Hodnocení: 9/10; odkaz na recenzi

Eurogamer

Dishonored — umělecký skvost s nízkými nároky

Všechna čest studiu Arkane, že dokázali stvořit něco tak svěžího, vynalézavého a precizně fungujícího. Všechna čest Bethesdě, že měla odvahu něco tak nonkonformního sponzorovat. Dishonored je totiž fascinujícím žánrovým mixem, který rozšíří obzory a svým charisma má moc přivést zpátky ke hrám i ty, kteří nad současnou vysokorozpočtovou produkcí již zlomili hůl. Pamětihodné dílo hodné následování!

Hodnocení: 9/10; odkaz na recenzi

IGN (anglicky)

Dishonored — umělecký skvost s nízkými nároky

It's a shame that Dishonored's story isn't greater than the sum of its decidedly memorable parts, but its gameplay absolutely is. Each mission is built as an elaborate network of choices for players to explore, and the same can be said for Corvo himself. Each player's selection of powers, perks and other upgrades will inform how they see and interact with this world, and no two play-throughs will be exactly the same. Dishonored is a game you'll talk with your friends about, and that you'll want to play multiple times. In this game there are always other paths to be taken and other challenges to conquer, and that's a refreshing thing indeed.

Hodnocení: 9.2/10; odkaz na recenzi

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning