Lara Croft and the Temple of Osiris – ve dvou se to lépe táhne
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Lara Croft and the Temple of Osiris – ve dvou se to lépe táhne

Lara Croft and the Temple of Osiris – ve dvou se to lépe táhne

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

16. 12. 2014 03:00 5

Seznam kapitol

1. Hlavní i vedlejší role Lary Croft 2. Lara a její pomocníci 3. Lařina výbava 4. Když se Lara ztratí
5. Málo příležitostí k družení 6. Když se Lara špatně namaluje 7. Závěrečné shrnutí a hodnocení

Pro pokračování hry Lara Croft and the Guardian of Light s názvem Lara Croft and the Temple of Osiris vývojáři slibovali skvělý kooperativní multiplayer až pro čtyři hráče odehrávající se v prostředí Egypta, v němž nebude nouzi o zábavnou akci i chytré puzzly. Co vše vám hra nabídne a proč je multiplayer vyzkoušet, si povíme v recenzi.

Reklama

Tomb Raider je jednou z nejznámějších videoherních značek všech dob. A to nejen díky skvělé akční hratelnosti obvykle prostoupené zajímavými puzzly a dobrodružným příběhem, ale také díky hlavní hrdince Laře Croft, která byla, je a bude neskutečně sexy, ať už ji autoři ve hře vyobrazí jako mladou nezkušenou dívku jako v Tomb Raideru z roku 2013 (oficiální stránka), nebo jako starší a ostřílenější hrdinku sestavenou jenom z pár pixelů tak, jak tomu bylo v prvních dílech Tomb Raidera.

Lara Croft je zkrátka legenda, která už jen svou přítomností dokáže vydělat peníze, a byl by hřích toho nevyužít. A vlastník licence, vydavatel Square Enix, si to moc dobře uvědomuje. Vedle již zmiňovaného rebootu Tomb Raider z minulého roku jsme se proto už dříve dočkali jakési odbočky v podobě Lara Croft and the Guardian of Light (oficiální stránka).

Lara Croft and the Temple of Osiris – ve dvou se to lépe táhne
i Zdroj: PCTuning.cz

Lara Croft and the Guardian of Light byla stejně jako jakýkoliv Tomb Raider titul akční hrou. Rozdíl mezi nimi byl v tom, že zatímco v Tomb Raideru jste se na dění ve hře koukali z pohledu třetí osoby, na dění v Lara Croft and the Guardian of Light jste se koukali z izometrického pohledu a velký důraz přitom byl kladen na kooperativní multiplayer.

Lara Croft and the Temple of Osiris je přitom pokračováním Lara Croft and the Guardian of Light, takže vaří v podstatě z těch samých ingrediencí, jako předešlý díl. To znamená, že singleplayer se sám o sobě poměrně nezáživný, ale při hraní s přáteli či neznámými hráči po internetu zažijete mnohem větší srandu.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama