Výběr z nejlepších moderních remaků populárních her
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Výběr z nejlepších moderních remaků populárních her

Výběr z nejlepších moderních remaků populárních her | Kapitola 6

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

13. 8. 2014 03:00 16

Seznam kapitol

1. Úvod 2. Black Mesa 3. Oddworld: Stranger´s Wrath HD 4. Bionic Commando: Rearmed
5. Stronghold HD 6. Trine Enchanted Edition 7. Resident Evil Revelations HD 8. Baldur´s Gate II: Enhanced Edition

Pro jejich tvůrce jsou remaky zdrojem uznání, či peněz. Pro nás fanoušky znamenají spoustu zábavy a nostalgie. Tedy pokud se to nezvrtne jako v Age of Empires II: HD Edition, která prakticky nebyla hratelná. My se raději zaměříme na ty vydařené, které nám udělaly největší radost, jako je Black Mesa, Bionic Commando, Resident Evil, Baldur's Gate...

Reklama

Trine Enchanted Edition

Dobrodružná plošinovka se spoustou zajímavých puzzlů byla v roce svého vydání prodejním hitem. Proto není divu, že jsme se dočkali jak pokračování hry s názvem Trine 2, tak i remaku původního dílu, který dostal název Trine Enchanted Edition.

Trine Enchanted Edition se po dlouhých několika měsících vývoje a krátké betě před několika týdny konečně dostala do ostré verze. Ta nám přináší osvědčenou fyzikálně založenou akční hru střihnutou s mnoha zajímavými logickými zádrhely vycházejícími z rozdílných schopností tří herních postav. Pro Trine příznačné je často hned několik možností, kterak se přes danou překážku dostat. Chce to jen trošku té vynalézavosti a nadšení.

Výběr z nejlepších moderních remaků populárních her
i Zdroj: PCTuning.cz

V Enchanted Edition se hráčům dostane původní hry Trine i její graficky a principiálně vylepšené verze. Mezi těmito dvěma verzemi se dá v úvodu hry libovolně přepínat.

Zdaleka nejlepší na celé Trine, stejně jako na její vylepšené verzi, která byla převedena do enginu Trine 2, je ale možnost rozvalit se se svým kámošem na gauči a střihnout si tohle dobrodružství ve dvou v zábavném kooperativním multiplayeru. Ve dvou je totiž třeba o průchodu hrou diskutovat, probírat možná řešení jednotlivých zádrhelů a samozřejmě i poctivě (pěstmi) hlasovat o tom, které je to "jediné" správné. Pakliže hledáte netradiční herní zážitek jak po stránce hratelnosti, tak i po stránce vizuální, potom Trine Enchanted Edition rozhodně dejte šanci!

Výběr z nejlepších moderních remaků populárních her
i Zdroj: PCTuning.cz

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama